Українські ігромани стали проводити більше часу в віртуальній реальності: в 2020-му в середньому 60 хвилин, хоча роком раніше – всього 35 хвилин
В Україні різко зросла кількість геймерів за минулий 2020 рік. За підрахунками експертів, їх число підскочило з 3 млн до 4,5–5 млн осіб, повідомляє «Укрінформ».
За словами операційного директора Української професійної кіберспортивної асоціації Олега Рибалка, цьому сприяв карантин.
«У зв’язку зі специфікою 2020 року, пов’язаною з пандемією коронавірусу в Україні та світі, динаміка горизонтального охоплення залучених у геймінг українських користувачів інтернету збільшується до 4,5–5 млн осіб», – заявив він.
Також він додав, що кожен рік чисельність геймерів у країні збільшується на 15–20%.
Асоціація також зазначила, що звичайні українці стали також більше проводити часу за іграми. Середня тривалість геймінг-активності користувачів в 2020 році – більше години на добу. Хоча роком раніше цей час було на рівні 35–39 хвилин на день.
Рибалко впевнений, що ігрова індустрія має позитивний потенціал, але несе деяку загрозу для підлітків і дітей. Щоб звести ризики розвитку ігроманії до мінімуму, асоціація спільно з ЮНІСЕФ розробила практичні рекомендації для молоді та їх батьків. Вони допоможуть контролювати захоплення грою, щоб це не стало залежністю. Також ці заходи спрямовані проти булінгу, гендерної та будь якої іншої нерівності в іграх.
На сьогодні всього в світі не менше 3,1 млрд геймерів. Таку кількість назвали експерти DFC Intelligence після проведеного дослідження у 2020 році. Половина задіяних в іграх людей грають на телефонах. Мобільний сегмент відеогри найдинамічніший і показує постійний приріст.
Більша частина геймерів живе в Азії. Там нарахували 1,42 млрд гравців. У Європі – біля 668 млн, майже в два рази менше в Латинській Америці – 383 млн, а в Північній Америці – всього 261 мільйон геймерів.
Нагадаємо, завдяки карантину кількість передплатників Netflix перевищила 200 мільйонів.