headerImage
Суспільний інтерес

За 2020 рік в Україні збільшилася кількість геймерів до 5 млн

Анна Головаш

Українські ігромани стали проводити більше часу в віртуальній реальності: в 2020-му в середньому 60 хвилин, хоча роком раніше – всього 35 хвилин

В Україні різко зросла кількість геймерів за минулий 2020 рік. За підрахунками експертів, їх число підскочило з 3 млн до 4,5–5 млн осіб, повідомляє «Укрінформ».

За словами операційного директора Української професійної кіберспортивної асоціації Олега Рибалка, цьому сприяв карантин.

«У зв’язку зі специфікою 2020 року, пов’язаною з пандемією коронавірусу в Україні та світі, динаміка горизонтального охоплення залучених у геймінг українських користувачів інтернету збільшується до 4,5–5 млн осіб», – заявив він.

Також він додав, що кожен рік чисельність геймерів у країні збільшується на 15–20%.

Асоціація також зазначила, що звичайні українці стали також більше проводити часу за іграми. Середня тривалість геймінг-активності користувачів в 2020 році – більше години на добу. Хоча роком раніше цей час було на рівні 35–39 хвилин на день.

Рибалко впевнений, що ігрова індустрія має позитивний потенціал, але несе деяку загрозу для підлітків і дітей. Щоб звести ризики розвитку ігроманії до мінімуму, асоціація спільно з ЮНІСЕФ розробила практичні рекомендації для молоді та їх батьків. Вони допоможуть контролювати захоплення грою, щоб це не стало залежністю. Також ці заходи спрямовані проти булінгу, гендерної та будь якої іншої нерівності в іграх.

На сьогодні всього в світі не менше 3,1 млрд геймерів. Таку кількість назвали експерти DFC Intelligence після проведеного дослідження у 2020 році. Половина задіяних в іграх людей грають на телефонах. Мобільний сегмент відеогри найдинамічніший і показує постійний приріст.

Більша частина геймерів живе в Азії. Там нарахували 1,42 млрд гравців. У Європі – біля 668 млн, майже в два рази менше в Латинській Америці – 383 млн, а в Північній Америці – всього 261 мільйон геймерів.

Нагадаємо, завдяки карантину кількість передплатників Netflix перевищила 200 мільйонів.

Теги розділу

геймери
bannerbannerbanner
Останні новини
Опитування
poll5x
30

голосів

Раунд 2/2

Залишився 1 день 8 годин

Чи погоджуєтеся ви з тим, що за образу поліцейського потрібно ввести покарання?

У Верховній Раді подали законопроєкт №5050, який передбачає покарання тих, хто ображає честь та гідність правоохоронця. Автори документу пропонують ввести покарання у вигляді грошового штрафу, виправних робіт чи навіть адміністративного арешту тим, хто зачепив гідність правоохоронця під час виконання ним службових обов’язків. Передбачається карати порушника штрафом у розмірі від восьми до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а це від 136 до 255 гривень.Або громадськими роботами від сорока до шістдесяти годин чи виправними роботами від одного до двох місяців з відрахуванням 20% заробітку. Максимальне покарання - адміністративний арешт на 15 діб.

Image

Володимир Сонюк

3 коментарі


poll5x
28

голосів

Раунд 2/2

Залишилось 2 дні 8 годин

Як ви ставитеся до намірів дружини Медведчука Оксани Марченко піти у велику політику?

Дружина кума Путіна – Медведчука – Оксана Марченко записала відео, в якому заявила, що у відповідь на запровадження санкцій щодо неї і її чоловіка йде в політику для «захисту українського народу». Марченко заявила, що досі «ніколи не прагнула в політику», але оскільки їй «не залишили вибору», то тепер вона вступає до партії «Опозиційна платформа – За життя», головою політради якої є Медведчук. Нагадаємо, що згідно декларації Медведчука Оксана Марченко має 19 годинників, понад 80 сумок відомих брендів, більше 70 шкіряних на хутрових пальто, а також 5 шуб серед яких соболина від Fendi вартістю кількасот тисяч євро.

Image

Володимир Сонюк

4 коментарі


poll5x
14

голосів

Раунд 2/2

Залишилось 8 днів 8 годин

Чи вірите ви у справедливість вироку громадському активісту Сергію Стерненку?

Приморський суд Одеси 23 лютого засудив Сергія Стерненка до 7 років і трьох місяців позбавлення волі з конфіскацією половини майна. Активіста вважають винним у викраденні Сергія Щербіча з метою розбою, заволодіння його грошима (300 гривень) та незаконному володінні вогнепальною зброєю. За словами самого Стерненка, Щербіч – тітушка і проросійський колаборант.Українців обурило рішення, тому у різних містах 23 лютого спалахнули масові протести на підтримку активіста. При цьому на Банкову киян не впускали правоохоронці. Через це між протестувальниками та силовиками сталися сутички.

Image

Володимир Сонюк

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись