Так, 17 лютого залишила посаду Олена Проценко, обрана сіті-менеджеркою лише 25 жовтня 2019 року
Згідно з правом РФ, мерська посада у великих містах поділена навпіл – між «головою муніципального утворення «міський округ такий-то» (обирається прямими всенародними виборами на 5 років, теоретично очолює законодавчу владу, але в реальності це досить символічна посада, оскільки всі законодавчі та бюджетні питання насправді вирішуються владою регіону, в якому розташоване місто) і «главою державної адміністрації міста» (технічна виконавча влада, часто іменується «сіті-менеджером», обирається на 5 років депутатами законодавчих зборів міста).
І якщо символічним «головою муніципального утворення «міський округ Сімферополь» усі 7 років окупації є Віктор Агеєв, який був мером Сімферополя і багато років до 2014-го і якого містяни стабільно переобирають – то сіті-менеджери в окупованій столиці Криму не затримуються надовго.
Тільки Геннадій Бахарєв керував містом «рекордні» 3 роки (2014–2017). Його наступники Ігор Лукашов, Наталя Маленко та Олена Проценко керували Сімферополем лише 13, 9 і 16 місяців відповідно.
Відставка вже третьої сіті-менеджерки Сімферополя за останні 3,5 року може бути пов’язана з недостатністю повноважень для вирішення нагальних катастрофічних питань – насамперед, питання браку води в місті після перекриття Північно-Кримського каналу.
Нагадаємо, в окупованому Сімферополі воду подають лише 4 години на добу.