headerImage
Політична мапа

За 7 років окупації в Сімферополі пішли у відставку вже 4 мери

Олег Приходько

Так, 17 лютого залишила посаду Олена Проценко, обрана сіті-менеджеркою лише 25 жовтня 2019 року

Згідно з правом РФ, мерська посада у великих містах поділена навпіл – між «головою муніципального утворення «міський округ такий-то» (обирається прямими всенародними виборами на 5 років, теоретично очолює законодавчу владу, але в реальності це досить символічна посада, оскільки всі законодавчі та бюджетні питання насправді вирішуються владою регіону, в якому розташоване місто) і «главою державної адміністрації міста» (технічна виконавча влада, часто іменується «сіті-менеджером», обирається на 5 років депутатами законодавчих зборів міста).

І якщо символічним «головою муніципального утворення «міський округ Сімферополь» усі 7 років окупації є Віктор Агеєв, який був мером Сімферополя і багато років до 2014-го і якого містяни стабільно переобирають – то сіті-менеджери в окупованій столиці Криму не затримуються надовго.

Тільки Геннадій Бахарєв керував містом «рекордні» 3 роки (2014–2017). Його наступники Ігор Лукашов, Наталя Маленко та Олена Проценко керували Сімферополем лише 13, 9 і 16 місяців відповідно.

Відставка вже третьої сіті-менеджерки Сімферополя за останні 3,5 року може бути пов’язана з недостатністю повноважень для вирішення нагальних катастрофічних питань – насамперед, питання браку води в місті після перекриття Північно-Кримського каналу.

Нагадаємо, в окупованому Сімферополі воду подають лише 4 години на добу.

Теги розділу

Крым
мер
Сімферополь
bannerbannerbanner
Останні новини
Опитування
poll5x
30

голосів

Раунд 2/2

Залишився 1 день 9 годин

Чи погоджуєтеся ви з тим, що за образу поліцейського потрібно ввести покарання?

У Верховній Раді подали законопроєкт №5050, який передбачає покарання тих, хто ображає честь та гідність правоохоронця. Автори документу пропонують ввести покарання у вигляді грошового штрафу, виправних робіт чи навіть адміністративного арешту тим, хто зачепив гідність правоохоронця під час виконання ним службових обов’язків. Передбачається карати порушника штрафом у розмірі від восьми до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а це від 136 до 255 гривень.Або громадськими роботами від сорока до шістдесяти годин чи виправними роботами від одного до двох місяців з відрахуванням 20% заробітку. Максимальне покарання - адміністративний арешт на 15 діб.

Image

Володимир Сонюк

3 коментарі


poll5x
28

голосів

Раунд 2/2

Залишилось 2 дні 9 годин

Як ви ставитеся до намірів дружини Медведчука Оксани Марченко піти у велику політику?

Дружина кума Путіна – Медведчука – Оксана Марченко записала відео, в якому заявила, що у відповідь на запровадження санкцій щодо неї і її чоловіка йде в політику для «захисту українського народу». Марченко заявила, що досі «ніколи не прагнула в політику», але оскільки їй «не залишили вибору», то тепер вона вступає до партії «Опозиційна платформа – За життя», головою політради якої є Медведчук. Нагадаємо, що згідно декларації Медведчука Оксана Марченко має 19 годинників, понад 80 сумок відомих брендів, більше 70 шкіряних на хутрових пальто, а також 5 шуб серед яких соболина від Fendi вартістю кількасот тисяч євро.

Image

Володимир Сонюк

4 коментарі


poll5x
14

голосів

Раунд 2/2

Залишився 8 днів 9 годин

Чи вірите ви у справедливість вироку громадському активісту Сергію Стерненку?

Приморський суд Одеси 23 лютого засудив Сергія Стерненка до 7 років і трьох місяців позбавлення волі з конфіскацією половини майна. Активіста вважають винним у викраденні Сергія Щербіча з метою розбою, заволодіння його грошима (300 гривень) та незаконному володінні вогнепальною зброєю. За словами самого Стерненка, Щербіч – тітушка і проросійський колаборант.Українців обурило рішення, тому у різних містах 23 лютого спалахнули масові протести на підтримку активіста. При цьому на Банкову киян не впускали правоохоронці. Через це між протестувальниками та силовиками сталися сутички.

Image

Володимир Сонюк

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись