headerImage
Суспільний інтерес

За період карантину кількість особливо тяжких злочинів зменшилася на 20%, – Нацполіція

Наталія Бойко

Водночас зросла кількість посадових злочинів та випадків домашнього насильства

За останній рік українці здійснили менше крадіжок і вбивств, натомість зросла кількість посадових злочинів. Про це розповів «Цензору» в інтерв’ю заступник голови Нацполіції Максим Цуцкірідзе.

«Ми спостерігаємо зменшення тяжких та особливо тяжких злочинів за цей період (карантину, –  ред.) на 20%. Йдеться про такі злочини, як крадіжки, в тому числі й в домоволодіннях, незаконні заволодіння транспортними засобами, тяжкі тілесні ушкодження та вбивства. Водночас збільшилася кількість виявлених посадових злочинів та вручених за ними підозр», –  повідомив він.

Читати також: Без витверезників в Росії злочинність збільшилася на 35%

За словами Цуцкірідзе, за цей період Нацполіція виявила більше нарколабораторій та осіб, які займалися збутом наркотичних речовин, ніж за попередній.

«Я б не пов’язував це з пандемією. Хоча на деякі правопорушення вона вплинула. Зокрема, збільшилася кількість випадків домашнього насильства, побутових конфліктів, нанесення легких тілесних ушкоджень. На жаль, за останній рік збільшилася кількість суїцидів, скоєних неповнолітніми. Причини різні: проблеми в родині, з однолітками та булінг, насильство, нерозділене кохання тощо», – розповів заступник голови Нацполіції.

Теги розділу

злочинність
Нацполиция
Нацполіція
преступность
Останні новини
Опитування
poll7x
4 062

голоси

Бліц

Голосування

Залишився 1 день 4 години

Кому з українських політологів ви довіряєте найбільше?

В гіперполітизованому українському суспільстві великий вплив на формування громадської думки грають численні політичні експерти. Саме на політологів ключові політики часто-густо покладають відповідальну функцію донесення до народних мас своїх ідей відносно шляхів побудови «світлого майбутнього», а також – критики заклятих опонентів. Втім, є серед політичних експертів й такі, хто не служить багатому «сеньйору», а висловлює свої справжні погляди - принаймні, нам дуже хочеться в це вірити. Кому ж з тих політекспертів, чиї прізвища звучать в нашому медіапросторі найчастіше, українські громадяни найбільше довіряють? Вважаємо цю тему важливою у передчас нового очікувано гострого політичного сезону. Про це – наше поточне опитування: хто з політологів «профукав» довіру, а до кого аудиторія схильна дослухатись? Вибір сотні найпопулярніших - суб’єктивна оцінка редакції на основі контент-аналізу телеефірів, публікацій в друкованих ЗМІ та соцмережах. При цьому ми старалися не включати до рейтингу тих коментаторів політики, хто з одного боку, чітко позиціонує себе як журналіст, а з іншого - хто став "повноцінним" політиком або чиновником, зайнявши офіційні посади в держапараті, в парламенті, або в партійній ієрархії.

Image

IViche Blitz

128 коментарів


poll7x
7

голосів

Голосування

Залишилось 9 днів 4 години

Чи треба брати гроші за "дворові парковки"?

Столична влада замислилася над введенням оплати за паркування біля житлових будинків. Якщо така ініціатива набуде нормативних рис, то автопарковка біля свого будинку буде обходитися киянам у 25-35 гривень за годину. У мерії пояснюють нововведення тим, що земля біля більшості будинків належить місту, а кожен її квадратний метр коштує шалених грошей. І хоча люди й платять за обслуговування прибудинкової території, це не дає їм права на безкоштовне паркування своїх залізних коней. Як, на Вашу думку, чи треба брати гроші за паркування автівок у дворах будинків?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись