headerImage
Суспільний інтерес

За рік українські міста отримали близько 400 нових трамваїв і тролейбусів

Антон Годенко

Оновлення українського муніципального транспорту відбувається за рахунок лізингових програм

За минулий рік в систему міського громадського транспорту України надійшло: 337 тролейбусів і 49 трамваїв, з яких 40 – вагони, які вже були у використанні. Про це повідомляє Асоціація автовиробників України «Укравтопром» з посиланням на слова колишнього міністра інфраструктури України Володимир Омеляна.

Як зазначив Омелян, 82% нових тролейбусів було придбано на кошти міжнародних фінансових організацій (переважно кредитні лінії ЄБРР і ЄІБ, які уряд запустив в 2015 році для модернізації електричного муніципального транспорту). За рахунок міських бюджетів через систему ПроЗорро було придбано 34 нових тролейбуса. Також, в столицю надійшли 2 нових трамвая польського виробника Pesa.

Слід зазначити, що 70% тролейбусів, які експлуатуються на українському ринку виготовлені в Білорусі, або з використанням білоруських машинокомплектів.

Придбання вживаних тролейбусів не дуже жваве – 5 таких машин з Німеччини та Нідерландів закупило Запоріжжя. Трохи краща ситуація з трамваями. Міська влада Дніпра закупила 35 беушних вагонів з Німеччини.

Вітчизняні виробники тролейбусів «Електрон» і «Еталон» поставляли свою продукцію тільки в Львів ( «Електрон») і Чернігів ( «Еталон»). Броварський виробник «Політехносервіс», який поки випускає тролейбуси на базі білоруських кузовів МАЗ-203, в цьому році крім Вінниці почав поставляти тролейбуси до Харкова. Український виробник трамваїв «Татра-Юг» відвантажив 7 трамвайних вагонів в Єгипет, завершивши виконання замовлення на 15 вагонів.

Невтішна ситуація з трамвайним рухом в Житомирі. Міська влада планує провести демонтаж останньої трамвайної лінії в місті.

Як зазначив Омелян, ситуація на ринку тролейбусів в 2020 році краща, ніж у 2011 році, коли перед проведенням «Євро-2012» міста активно закуповували нові машини. Трамвайний ринок поки пожвавлення не відчуває.

За словами Омеляна, заміна застарілого рухомого складу у всіх містах країни – серйозний виклик і влада без підтримки держави вирішити його не в змозі.

На думку екс-міністра, для того, щоб українські міста могли протягом наступних 5-10 років замінити 20000 тролейбусів і купити близько 10000 трамваїв потрібно розробити план фінансової допомоги міським бюджетам у вигляді довгої і дешевої кредитної лінії, лізингу або державної програми, допомогти українським підприємствам за підтримки світових виробників розгорнути повноцінне виробництво муніципальної техніки.

Європейські міста та навіть Туреччина вкладають величезні кошти в розвиток мережі трамваїв, електробусів, метрополітену, щоб збільшити мобільність і екологічність мегаполісів. Відновлюються старі і будуються нові лінії. Трамвайними швидкісними маршрутами охоплюють не тільки міста, а й міжміське сполучення, активно розвивають систему приміських і регіональних електропоїздів.

За словами колишнього чиновника, левова частка оновлення українського муніципального транспорту відбувається за рахунок лізингових програм. Саме тому держава повинна створити потужне виробництво і нові робочі місця, запропонувати краще фінансування для вітчизняного виробника. Інакше, як вважає Омелян, через кілька років, ми зупинимося в пробках і задихнемося в містах від викидів транспорту.

Нагадаємо, протягом листопада 2020 року в Україні було придбано 132 нових автобуса проти 213 – у жовтні, що на 81 автобус або 38% менше.

Теги розділу

трамвай
транспорт
троллейбус
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 2 дні 18 годин

Чи захистить вступ до НАТО Україну від Росії?

Саміт НАТО схвалили комюніке, яким Україні дали зрозуміти, як і у 2008 році, що вона стане членом Альянсу, а План дій щодо членства буде невід’ємною частиною цього процесу. «Якщо врахувати контекст, це дуже добра для нас декларація. Але я завжди чесно говорю партнерам, що за добрими деклараціями мають йти добрі дії. І найкраща така дія - надання Україні ПДЧ у 2022 році», - висловився про рішення лідерів країн-членів НАТО міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. На Ваш погляд, якщо Україна колись, нарешті, стане повноправним членом Північноатлантичного альянсу, чи захистить це її від дій Росії?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 18 годин

Почему мы проигрываем в футбол?

Украинские болельщики в печали-национальная команда в отборочном туре "Евро-2020" сдала игру австрийцам и, похоже, теперь имеет все шансы с треском вылететь из престижного турнира. На Ваш взгляд, почему украинские спортсмены в последние годы не в состоянии покорить футбольный Олимп, а топчатся у его подножия?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись