headerImage
Суспільний інтерес

Зеленський ввів візовий режим для охочих відвідати Україну

Анна Головаш

Іноземці повинні будуть здавати відбитки пальців і надавати негативний ПЛР-тест

Щоб потрапити в Україну, іноземці повинні будуть отримувати візу та здавати відбитки пальців. Відповідний закон підписав Президент Володимир Зеленський, повідомляють на сайті Офісу Президента.

Проєкт закону №3630 розробило Міністерство закордонних справ. Після аналізу ініціативи, комітет Верховної Ради з прав людини у вересні минулого року рекомендував затвердити цей закон. І вже в березні 2021 року парламент проголосував за нього в цілому.

Як підкреслювали розробники цього закону, вони хотіли таким чином вдосконалити візову процедуру, а також вносити в українську базу біометричні дані іноземців та осіб без громадянства. Зокрема, йдеться про відбитки пальців.

«Згідно із законом, іноземці та особи без громадянства зобов’язані подавати в установленому Кабінетом Міністрів порядку свої біометричні дані під час оформлення візи, якщо інше не передбачено законодавством», – повідомляють на сайті ОП.

Якщо ж іноземець відмовиться здавати свої біометричні дані, йому не видадуть українську візу.

До слова, відсутність негативного ПЛР-тесту у туриста також стане причиною відмови в наданні візи в Україну.

Варто нагадати, з березня поточного року українці зможуть їздити без віз до Гренади та на заморські території, які знаходяться у складі Нідерландів.

Як писали раніше, віцепрем’єр з питань євроінтеграції Ольга Стефанишина розповіла за яких умов українці зможуть влітку поїхати у відпустку за кордон.

 

Теги розділу

віза
режим
Останні новини
Опитування
poll7x
4 055

голосів

Бліц

Голосування

Залишився 1 день 4 години

Кому з українських політологів ви довіряєте найбільше?

В гіперполітизованому українському суспільстві великий вплив на формування громадської думки грають численні політичні експерти. Саме на політологів ключові політики часто-густо покладають відповідальну функцію донесення до народних мас своїх ідей відносно шляхів побудови «світлого майбутнього», а також – критики заклятих опонентів. Втім, є серед політичних експертів й такі, хто не служить багатому «сеньйору», а висловлює свої справжні погляди - принаймні, нам дуже хочеться в це вірити. Кому ж з тих політекспертів, чиї прізвища звучать в нашому медіапросторі найчастіше, українські громадяни найбільше довіряють? Вважаємо цю тему важливою у передчас нового очікувано гострого політичного сезону. Про це – наше поточне опитування: хто з політологів «профукав» довіру, а до кого аудиторія схильна дослухатись? Вибір сотні найпопулярніших - суб’єктивна оцінка редакції на основі контент-аналізу телеефірів, публікацій в друкованих ЗМІ та соцмережах. При цьому ми старалися не включати до рейтингу тих коментаторів політики, хто з одного боку, чітко позиціонує себе як журналіст, а з іншого - хто став "повноцінним" політиком або чиновником, зайнявши офіційні посади в держапараті, в парламенті, або в партійній ієрархії.

Image

IViche Blitz

128 коментарів


poll7x
7

голосів

Голосування

Залишилось 9 днів 4 години

Чи треба брати гроші за "дворові парковки"?

Столична влада замислилася над введенням оплати за паркування біля житлових будинків. Якщо така ініціатива набуде нормативних рис, то автопарковка біля свого будинку буде обходитися киянам у 25-35 гривень за годину. У мерії пояснюють нововведення тим, що земля біля більшості будинків належить місту, а кожен її квадратний метр коштує шалених грошей. І хоча люди й платять за обслуговування прибудинкової території, це не дає їм права на безкоштовне паркування своїх залізних коней. Як, на Вашу думку, чи треба брати гроші за паркування автівок у дворах будинків?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись