headerImage
Політична мапа

Жириновський загубив штани, критикуючи капіталізм на передвиборних дебатах (ВІДЕО)

Наталія Бойко

У ЛДПР стверджують, що це був «незначний технічний епізод»

ФОТО: ldpr.ru

З російського політика Володимира Жириновського під час виступу на передвиборних дебатах сповзли штани.

На відео, яке широко поширилося у соцмережах, видно, що в той час як лідер ЛДПР критикує «тих, хто влаштував капіталізм», штани зісковзують з задньої частини політика.

У ЛДПР, в свою чергу, назвали казус, який трапився з їхнім лідером, «незначним епізодом».

«У даному випадку намагаються розкрутити абсолютно незначний технічний епізод – розстебнувся спеціальний ремінь, який утримує на поясі звукову апаратуру, Жириновський його поправив – ось і все. А без штанів за підсумками виборів до Держдуми можуть залишитися наші опоненти, які не пройдуть прохідний бар’єр», – заявив прес-секретар Жириновського Олександр Дюпін.

Нагадаємо, в лютому цього року Володимир Жириновський запропонував встановити ліміти ваги для росіян, про яких змушена опікуватися держава.

Теги розділу

РФ
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 6 днів 18 годин

Чи введуть в Україні третій локдаун?

З початком осені крива захворюваності на COVID-19 в Україні невпинно повзе до гори – за останні дні лікарі щодня фіксують тисячі осіб, які захворіли на небезпечну недугу. Тобто добовий показник захворюваності тепер став одним з найбільших з середини травня, а чотири регіони мають шанси відразу перескочити з «зеленої» до «червоної» зони карантину. Як, на Вашу думку, чи оголосять невдовзі за таких обставин в Україні третій локдаун?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись