headerImage
Політична мапа

150 тисяч жителів окупованого Донбасу проголосували на виборах до Держдуми Росії

Анна Головаш

З ОРДЛО до Росії було здійснено 1,4 тис. рейсів за три дні виборів

За офіційними даними російських окупантів, участь у голосуванні на так званих виборах до Держдуми РФ взяли 150 тис. жителів ОРДЛО. З окупованих територій Донбасу було здійснено 1,4 тис.  транспортних рейсів за три дні виборів.

Про це заявив голова комісії з міжнародного співробітництва Ради з прав людини РФ Кирило Вишинський, повідомляє Укрінформ із посиланням на ТАСС.

За його словами, жителі  тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, які мали російські паспорти, проголосували дистанційно на «виборах».

Вишинський зазначив, що 150 тис. –  приблизна цифра, оскільки якась частина людей, що живуть в ОРДЛО і отримали паспорти РФ, «раніше вже мала реєстрацію на території РФ і брала участь у виборах, маючи можливість голосувати не лише за федеральні партійні списки, а й за місцевих кандидатів». За його словами, в ОРДЛО величезна кількість людей – понад 650 тис. вже є громадянами РФ, які отримали паспорти.

Як відомо, 19 вересня завершилися вибори до  Держдуми РФ.

Нагадаємо, 19 вересня так зване керівництво  терористичної організації «ДНР» організувало 825 автобусних і 12 залізничних рейсів у Ростовську область, щоб  40 тис. мешканців території, контрольованої проросійськими бойовиками, проголосували на виборах у російський парламент.

вибориОРДЛО
Останні новини
Опитування
poll3x
33

голоси

Бліц

Голосування

Залишилось 15 днів 0 годин

Чи змінилося Ваше ставлення до президента В.Зеленського, коли «The Guardian» назвав його одним з головних світових корупціонерів...

Днями британський журнал «The Guardian» вийшов з обкладинкою, на якій зображені фото ряду світових лідерів, які, на думку журналістів-розслідувачів, є найбільшими власниками офшорних рахунків – фінансових інструментів для відмивання брудних грошей та приховування своїх доходів, отриманих нелегальним шляхом. Поруч з президентом Росії Путіним, президентом Азербайджану Алієвим та іншими авторитарними правителями зображено і президента України Володимира Зеленського. На підтвердження свого бачення журналісти приводять величезні масиви інформації (так звані Pandora papers – бумаги Пандори) про конкретні темні оборудки цих та сотень інших впливових людей світу, при цьму Зеленський переконливо постає як власник офшорних компаній, на які переводилися гроші від його бізнесу під вивіскою «Студія 95 квартал», а також – бізнес-партнер олгігарха Ігоря Коломойського. У тому числі – по відмиванню вкрадених з Приватбанку грошей.

Image

IViche Blitz

9 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 0 годин

Чи варті українські чоловіки звання "Батько-герой"?

У Верховній Раді за підписом 43 нардепів зареєстровано законопроєкт про присвоєння чоловікам почесного звання "Батько-герой". Цей статус може бути наданий чоловікам, які виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених. Крім того, на думку народних обранців, такий крок встановить гендерну рівність, адже чоловіки, також як і жінки, роблять чималий внесок у виховання дитини, але не мають за це почесного статусу та шани. Чи варті, на Ваш погляд, українські чоловіка того, щоб називатися Героями у вихованні дітей?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись