headerImage
Політична мапа

40 тисяч осіб на 825 автобусах і 12 поїздах: жителів ОРДЛО з російськими паспортами безкоштовно повезуть у РФ на парламентські вибори

Олег Приходько

При цьому осіб з паспортом РФ на окупованих територіях у 15 разів більше

Керівництво терористичної організації «Донецька народна республіка» організувало 825 автобусних і 12 залізничних рейсів в Ростовську область Російської Федерації і назад, які відбудуться у неділю 19 вересня. Це робиться, щоб 40 тисяч мешканців території, контрольованої названою організацією, які мають російські паспорти, змогли проголосувати на виборах у російський парламент («Державну Думу»).

Для мешканців ОРДЛО, які поїдуть голосувати в Ростовську область, РФ передбачила в цей день спрощену систему прикордонного контролю.

На сьогодні паспорти РФ отримали 611 тисяч осіб, що мешкають на непідконтрольних українській владі територіях Донбасу; також там перебувають десятки тисяч громадян РФ, прописаних в інших регіонах. Ті з них, хто не поїде голосувати очно у Ростовську область, можуть, як і всі громадяни РФ на цих виборах, проголосувати онлайн.

Онлайн-голосування на парламентських виборах у Росії розпочалося у п’ятницю 17 вересня і триватиме до кінця дня неділі 19 вересня.

Нагадаємо, Росія стягнула на окуповану частину Донбасу 37 тисяч військовослужбовців.

вибориДонбассОРДЛОРФ
Останні новини
Опитування
poll3x
33

голоси

Бліц

Голосування

Залишилось 14 днів 23 години

Чи змінилося Ваше ставлення до президента В.Зеленського, коли «The Guardian» назвав його одним з головних світових корупціонерів...

Днями британський журнал «The Guardian» вийшов з обкладинкою, на якій зображені фото ряду світових лідерів, які, на думку журналістів-розслідувачів, є найбільшими власниками офшорних рахунків – фінансових інструментів для відмивання брудних грошей та приховування своїх доходів, отриманих нелегальним шляхом. Поруч з президентом Росії Путіним, президентом Азербайджану Алієвим та іншими авторитарними правителями зображено і президента України Володимира Зеленського. На підтвердження свого бачення журналісти приводять величезні масиви інформації (так звані Pandora papers – бумаги Пандори) про конкретні темні оборудки цих та сотень інших впливових людей світу, при цьму Зеленський переконливо постає як власник офшорних компаній, на які переводилися гроші від його бізнесу під вивіскою «Студія 95 квартал», а також – бізнес-партнер олгігарха Ігоря Коломойського. У тому числі – по відмиванню вкрадених з Приватбанку грошей.

Image

IViche Blitz

9 коментарів


Голосування

Залишився 7 днів 23 години

Чи варті українські чоловіки звання "Батько-герой"?

У Верховній Раді за підписом 43 нардепів зареєстровано законопроєкт про присвоєння чоловікам почесного звання "Батько-герой". Цей статус може бути наданий чоловікам, які виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених. Крім того, на думку народних обранців, такий крок встановить гендерну рівність, адже чоловіки, також як і жінки, роблять чималий внесок у виховання дитини, але не мають за це почесного статусу та шани. Чи варті, на Ваш погляд, українські чоловіка того, щоб називатися Героями у вихованні дітей?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись