headerImage
Суспільний інтерес

61-річного українця окупаційна влада Криму засудила на 12 років за «шпигунство»

Анна Головаш

Костянтин  Ширінг заявив, що його обмовили

Так званий «Верховний суд Криму» засудив 61-річного українця Костянтина Ширінга до 12 років позбавлення волі. Він відбуватиме покарання в колонії суворого режиму за звинуваченням у «шпигунстві». Захист подасть апеляцію на винесений вирок.

Про це  повідомляє «Кримська правозахисна група».

Засідання відбулося в закритому режимі, а інформацію про вирок озвучив адвокат ув’язненого Дмитро Дінзе. Він повідомив, що прокурор просив 14 років позбавлення волі для його підзахисного, а захист – виправдати Костянтина Ширінга.

Ширінг просив так званий суд виправдати його, повідомивши, що «його обмовили та звалили на нього всю провину».

Як відомо, 15 квітня 2020 року ФСБ РФ заявила про затримання в Криму учасників «української розвідувально-диверсійної групи», до якої нібито входила «російська військовослужбовець, підозрювана у видачі державної таємниці», – Тетяна Кузьменко і громадянин України, якого підозрюють у «здійсненні шпигунської діяльності за завданням української спецслужби»,  Костянтин Ширінг.

Були порушені справи «про державну зраду і шпигунство».

Відомо, що Ширінг страждає серцево-судинними захворюваннями. Він декілька разів звертався із заявою про медичну допомогу до адміністрації Сімферопольського СІЗО.

Нагадаємо, українською прокуратурою за порушення прав людини в окупованому Росією Криму відкрито майже 400 справ. Серед них майже 100 – за фактами порушення законів та звичаїв війни. Повідомлено про підозру 77 особам.

Крымукраїнець
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишився 1 день 6 годин

Що стоїть за "Вовиною тисячею"?

Президент України Володимир Зеленський 14 листопада зробив чергову "доленосну" заяву: мовляв, кожен українець, який пройшов повний курс вакцинації від COVID-19, отримає від держави по 1 тисячі гривень "на концерти, фітнес, перельоти". Ця "прогресивна" акція має стартувати з 19 грудня. Часу залишилося обмаль. Отже у КМУ зараз новий головний біль-розробити механізм, щоб задовільнити кожного "сумлінного" президентською "милістю". Що, на Ваш погляд, стоїть за такою щедрою акцією?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


Голосування

Залишилось 5 днів 6 годин

Чи можливий в Україні держпереворот?

Президент України Володимир Зеленський на пресконференції 26 листопада заявив, що, за наявною у нього інформацією, група осіб готує державний переворот у країні на початку грудня. Чи вірите Ви, що в Україні можуть відбутися такі події?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись