headerImage
Суспільний інтерес

64 статуетки слонів вчинили паніку серед жителів англійського містечка

Анна Головаш

Британська поліція розслідувала справу про дивну появу статуеток слоників біля дверей будинків

Фото: St Helens Police

Нещодавно 64 слони вчинили паніку серед жителів англійського містечка Сент-Хеленс. Містяни були не на жарт стурбовані, не зважаючи на те, що слоники були декоративними статуетками. Історію про фігурки, які посіяли паніку серед людей, розповів сайт yahoo! News.

Одного прекрасного ранку 64 жителі Сент-Хеленса виявили біля своїх вхідних дверей невеликі фігурки слоників. Між жителями, які отримали такі сувеніри, відразу ж поширилися чутки, що таким чином готуються пограбувати їх будинки, а слоники – це сигнал між злодіями, що господарі у від’їзді. Це навело жах на жителів міста. Багато з них звернулися до поліції. Адже в сусідніх населених пунктах почастішали крадіжки в квартирах.

Поліція не стала відмахуватися від дивних скарг і взялася розслідувати появу 64 слоників на порозі будинків. Незабаром їм вдалося знайти «винуватця» події. Для цього вони пішли на хитрість – один із сержантів подав оголошення, що були знайдені статуетки, а власник може забрати їх у відділенні поліції.

«Ми розкрили таємницю слонів, які з’явилися біля будинків городян: за цим стоїть зворушлива історія. Літній чоловік прийшов до нас у відділок, щоб забрати статуетки і пояснив, що залишив слонів на честь річниці смерті своєї дружини», – написали на офіційній сторінці поліції Сент-Хеленс у соціальній мережі «Твіттер».

Власник слоників розповів, що його покійна дружина любила колекціонувати статуетки цих тварин. А коли її не стало, вдівець вирішив роздати фігурки іншим, щоб вони радували людей.

Коли таємниця слонів розкрилася, городяни заспокоїлися і стали просити назвати ім’я літнього чоловіка, щоб з ним подружитися і запрошувати його на свята до себе.

«Бідна людина! Я сподіваюся, що жителі можуть зробити щось для нього натомість. Навіть якщо діти просто намалюють йому картини слонів в якості подарунка», – написав один з користувачів під постом.

Нагадаємо, У США клонували коня Пржевальського з ДНК 40-річної давності.

Теги розділу

слон
статуетка
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 2 дні 17 годин

Чи захистить вступ до НАТО Україну від Росії?

Саміт НАТО схвалили комюніке, яким Україні дали зрозуміти, як і у 2008 році, що вона стане членом Альянсу, а План дій щодо членства буде невід’ємною частиною цього процесу. «Якщо врахувати контекст, це дуже добра для нас декларація. Але я завжди чесно говорю партнерам, що за добрими деклараціями мають йти добрі дії. І найкраща така дія - надання Україні ПДЧ у 2022 році», - висловився про рішення лідерів країн-членів НАТО міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. На Ваш погляд, якщо Україна колись, нарешті, стане повноправним членом Північноатлантичного альянсу, чи захистить це її від дій Росії?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 17 годин

Почему мы проигрываем в футбол?

Украинские болельщики в печали-национальная команда в отборочном туре "Евро-2020" сдала игру австрийцам и, похоже, теперь имеет все шансы с треском вылететь из престижного турнира. На Ваш взгляд, почему украинские спортсмены в последние годы не в состоянии покорить футбольный Олимп, а топчатся у его подножия?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись