headerImage
Політична мапа

«7–10 хвилин»: Путін підрахував, скільки летітиме ракета НАТО з України до Москви

Наталія Бойко

За словами президента РФ, вступ України до Північноатлантичного альянсу це «червона лінія»

ФОТО: dialog.ua

Розширення НАТО до російських кордонів і, зокрема, вступ до альянсу України, має для Росії «практичне значення». Про це заявив в інтерв’ю телеканалу «Россия 1» президент РФ Володимир Путін, передає російське агентство «РБК».

Путін нагадав, що після вступу до НАТО інших країн Східної Європи, Сполученим Штатам вдалося домовитися про розміщення там пускових установок протиракет. За словами російського президента, зараз ракети з пускових установок в Польщі та Румунії здатні досягти центральної Росії за 15 хвилин.

«Уявімо собі, що Україна стане членом НАТО. Підльотний час від Харкова, скажімо, або, не знаю, Дніпропетровська до центральної частини Росії, до Москви, зменшиться до семи-десяти хвилин. Це для нас червона лінія чи ні?» – зауважив він.

Водночас, за словами Путіна, щонайменше 50% жителів України не хочуть вступу країни до НАТО. «І це розумні люди. Я кажу без жодної іронії. Не тому, що інші дурні. А тому, що ті, хто не хочуть, розуміють, що вони не бажають опинитися на лінії вогню. Вони не хочуть бути розмінною монетою та гарматним м’ясом», – заявив президент РФ.

Проте джерел наведених даних Путін не назвав. Згідно з результатами квітневого опитування, оприлюдненого агентством «Інтерфакс-Україна», категорично не підтримує вступ України в НАТО лише 12% українців, 7% – скоріше не підтримують, ще 12% – не мають однозначної думки з цього питання, зазначає видання.

Нагадаємо, за час російської військової агресії на Донбасі загинули 240 дітей.

Теги розділу

НАТО
РФ
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 2 дні 19 годин

Чи захистить вступ до НАТО Україну від Росії?

Саміт НАТО схвалили комюніке, яким Україні дали зрозуміти, як і у 2008 році, що вона стане членом Альянсу, а План дій щодо членства буде невід’ємною частиною цього процесу. «Якщо врахувати контекст, це дуже добра для нас декларація. Але я завжди чесно говорю партнерам, що за добрими деклараціями мають йти добрі дії. І найкраща така дія - надання Україні ПДЧ у 2022 році», - висловився про рішення лідерів країн-членів НАТО міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. На Ваш погляд, якщо Україна колись, нарешті, стане повноправним членом Північноатлантичного альянсу, чи захистить це її від дій Росії?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 19 годин

Почему мы проигрываем в футбол?

Украинские болельщики в печали-национальная команда в отборочном туре "Евро-2020" сдала игру австрийцам и, похоже, теперь имеет все шансы с треском вылететь из престижного турнира. На Ваш взгляд, почему украинские спортсмены в последние годы не в состоянии покорить футбольный Олимп, а топчатся у его подножия?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись