headerImage
Політична мапа

«7–10 хвилин»: Путін підрахував, скільки летітиме ракета НАТО з України до Москви

Наталія Бойко

За словами президента РФ, вступ України до Північноатлантичного альянсу це «червона лінія»

ФОТО: dialog.ua

Розширення НАТО до російських кордонів і, зокрема, вступ до альянсу України, має для Росії «практичне значення». Про це заявив в інтерв’ю телеканалу «Россия 1» президент РФ Володимир Путін, передає російське агентство «РБК».

Путін нагадав, що після вступу до НАТО інших країн Східної Європи, Сполученим Штатам вдалося домовитися про розміщення там пускових установок протиракет. За словами російського президента, зараз ракети з пускових установок в Польщі та Румунії здатні досягти центральної Росії за 15 хвилин.

«Уявімо собі, що Україна стане членом НАТО. Підльотний час від Харкова, скажімо, або, не знаю, Дніпропетровська до центральної частини Росії, до Москви, зменшиться до семи-десяти хвилин. Це для нас червона лінія чи ні?» – зауважив він.

Водночас, за словами Путіна, щонайменше 50% жителів України не хочуть вступу країни до НАТО. «І це розумні люди. Я кажу без жодної іронії. Не тому, що інші дурні. А тому, що ті, хто не хочуть, розуміють, що вони не бажають опинитися на лінії вогню. Вони не хочуть бути розмінною монетою та гарматним м’ясом», – заявив президент РФ.

Проте джерел наведених даних Путін не назвав. Згідно з результатами квітневого опитування, оприлюдненого агентством «Інтерфакс-Україна», категорично не підтримує вступ України в НАТО лише 12% українців, 7% – скоріше не підтримують, ще 12% – не мають однозначної думки з цього питання, зазначає видання.

Нагадаємо, за час російської військової агресії на Донбасі загинули 240 дітей.

Теги розділу

НАТО
РФ
Останні новини
Опитування
poll7x
4 062

голоси

Бліц

Голосування

Залишився 1 день 4 години

Кому з українських політологів ви довіряєте найбільше?

В гіперполітизованому українському суспільстві великий вплив на формування громадської думки грають численні політичні експерти. Саме на політологів ключові політики часто-густо покладають відповідальну функцію донесення до народних мас своїх ідей відносно шляхів побудови «світлого майбутнього», а також – критики заклятих опонентів. Втім, є серед політичних експертів й такі, хто не служить багатому «сеньйору», а висловлює свої справжні погляди - принаймні, нам дуже хочеться в це вірити. Кому ж з тих політекспертів, чиї прізвища звучать в нашому медіапросторі найчастіше, українські громадяни найбільше довіряють? Вважаємо цю тему важливою у передчас нового очікувано гострого політичного сезону. Про це – наше поточне опитування: хто з політологів «профукав» довіру, а до кого аудиторія схильна дослухатись? Вибір сотні найпопулярніших - суб’єктивна оцінка редакції на основі контент-аналізу телеефірів, публікацій в друкованих ЗМІ та соцмережах. При цьому ми старалися не включати до рейтингу тих коментаторів політики, хто з одного боку, чітко позиціонує себе як журналіст, а з іншого - хто став "повноцінним" політиком або чиновником, зайнявши офіційні посади в держапараті, в парламенті, або в партійній ієрархії.

Image

IViche Blitz

128 коментарів


poll7x
7

голосів

Голосування

Залишилось 9 днів 4 години

Чи треба брати гроші за "дворові парковки"?

Столична влада замислилася над введенням оплати за паркування біля житлових будинків. Якщо така ініціатива набуде нормативних рис, то автопарковка біля свого будинку буде обходитися киянам у 25-35 гривень за годину. У мерії пояснюють нововведення тим, що земля біля більшості будинків належить місту, а кожен її квадратний метр коштує шалених грошей. І хоча люди й платять за обслуговування прибудинкової території, це не дає їм права на безкоштовне паркування своїх залізних коней. Як, на Вашу думку, чи треба брати гроші за паркування автівок у дворах будинків?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись