headerImage
Політична мапа

78 нардепам не заплатять 3,5 мільйонів гривень через прогули

Анна Головаш

Депутатів позбавлять грошей за невиконання депутатських повноважень

Ілюстративне фото

Верховна Рада в червні припинила виплату грошей, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень, 78 депутатам.

Про це йдеться у відповіді апарату Ради на запит Українських Новин.

Зокрема, без виплат залишилися голова фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія, співголови фракції «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабинович і Юрій Бойко, голова фракції «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Юлія Тимошенко, співголова депутатської групи «За майбутнє» Віктор Бондар, глава партії «За майбутнє» Ігор Палиця і лідер партії «Європейська солідарність» Петро Порошенко.

Також цієї компенсації позбавлені депутати від «Слуги Народу» Микола Тищенко, голова економічного комітету Дмитро Наталуха, глава аграрного комітету Микола Сольський, депутат від «ОПЗЖ» Віктор Медведчук, депутат від групи «Довіра» Сергій Шахов.

Кожному з них було нараховано по 45 400 гривень на виконання депутатських повноважень за травень. Однак виплати  припинено.

Згідно із законодавством, якщо депутат протягом календарного місяця однієї чергової сесії Ради без поважних причин не приймає участь у більш ніж 30% голосувань при прийнятті рішень на пленарних засіданнях парламенту або в більш 50% засідань комітету, до складу якого обрано, такому депутату не відшкодовуються витрати, пов’язані з виконанням депутатських повноважень.

Нагадаємо, за даними КВУ, в червні лише один народний депутат жодного разу не пропустив роботу. Понад тридцять нардепів майже не голосували на засіданнях ВР у червні.

Теги розділу

депутат
прогул
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 6 днів 16 годин

Чи введуть в Україні третій локдаун?

З початком осені крива захворюваності на COVID-19 в Україні невпинно повзе до гори – за останні дні лікарі щодня фіксують тисячі осіб, які захворіли на небезпечну недугу. Тобто добовий показник захворюваності тепер став одним з найбільших з середини травня, а чотири регіони мають шанси відразу перескочити з «зеленої» до «червоної» зони карантину. Як, на Вашу думку, чи оголосять невдовзі за таких обставин в Україні третій локдаун?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись