headerImage
Суспільний інтерес

84 мільйони вилікувалися: випадків коронавірусу на планеті стає все менше

Наталія Бойко

Наразі третина захворювань на COVID-19 припадає на Європу

Станом на 16 лютого з початку пандемії в світі зафіксовано 110 мільйонів випадків зараження COVID-19. Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на дані Worldometers.

За весь цей час підтверджено 2 427 487 смертей від COVID-19, вилікувалося – 84 мільйони. Наразі на коронавірус хворіють понад 22 мільйони людей.

За останню добу в світі зареєстровано 314 520 нових випадків зараження, при цьому понад третину з них (111 381) припадає на країни Європи. Найбільше випадків серед європейських країн зафіксовано у Франції, Великій Британії та Італії. Україна за кількістю нових випадків зараз посідає 9 місце у європейському рейтингу та 20 у світовому.

Нагадаємо, за даними дослідження, проведеного KSE, колективний імунітет до коронавірусу в Україні не перевищує 20%.

коронавирускоронавірус
Останні новини
Опитування
poll3x
33

голоси

Бліц

Голосування

Залишилось 14 днів 23 години

Чи змінилося Ваше ставлення до президента В.Зеленського, коли «The Guardian» назвав його одним з головних світових корупціонерів...

Днями британський журнал «The Guardian» вийшов з обкладинкою, на якій зображені фото ряду світових лідерів, які, на думку журналістів-розслідувачів, є найбільшими власниками офшорних рахунків – фінансових інструментів для відмивання брудних грошей та приховування своїх доходів, отриманих нелегальним шляхом. Поруч з президентом Росії Путіним, президентом Азербайджану Алієвим та іншими авторитарними правителями зображено і президента України Володимира Зеленського. На підтвердження свого бачення журналісти приводять величезні масиви інформації (так звані Pandora papers – бумаги Пандори) про конкретні темні оборудки цих та сотень інших впливових людей світу, при цьму Зеленський переконливо постає як власник офшорних компаній, на які переводилися гроші від його бізнесу під вивіскою «Студія 95 квартал», а також – бізнес-партнер олгігарха Ігоря Коломойського. У тому числі – по відмиванню вкрадених з Приватбанку грошей.

Image

IViche Blitz

9 коментарів


Голосування

Залишився 7 днів 23 години

Чи варті українські чоловіки звання "Батько-герой"?

У Верховній Раді за підписом 43 нардепів зареєстровано законопроєкт про присвоєння чоловікам почесного звання "Батько-герой". Цей статус може бути наданий чоловікам, які виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених. Крім того, на думку народних обранців, такий крок встановить гендерну рівність, адже чоловіки, також як і жінки, роблять чималий внесок у виховання дитини, але не мають за це почесного статусу та шани. Чи варті, на Ваш погляд, українські чоловіка того, щоб називатися Героями у вихованні дітей?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись