headerImage
Економіка

Аграрії зберуть рекордний врожай кукурудзи за всі роки незалежності країни

Антон Годенко

Переробка кукурудзи здійснюватиметься на пільгових умовах

У цьому році Україна вийде на врожай кукурудзи у 40 мільйонів тонн, чого не було за всю історію незалежності країни. Про це повідомляє пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства України з посиланням на слова очільника відомства Романа Лещенка.

«Наступний етап аграрної політики – це глибока переробка ключової культури нашої країни. Це буде свій газ, своє паливо і свої якісні корми: і крохмаль, і глюкоза, й амінокислоти, і десятки інших позицій», — сказав Лещенко.

За його словами, стратегія Мінагрополітики полягає у тому, що переробка буде звільнена від великої кількості податків. Вона отримає пільгові умови в режимі «інвестиційних нянь». І в наступні роки ті, хто переробляють цю культуру, будуть отримувати найбільшу підтримку від держави.

Нагадаємо, сумарний урожай зернових та олійних культур в Україні цього року очікується на рівні 104 млн тонн.

аграрииаграріїкукурудзакукурузаурожай
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишився 1 день 6 годин

Що стоїть за "Вовиною тисячею"?

Президент України Володимир Зеленський 14 листопада зробив чергову "доленосну" заяву: мовляв, кожен українець, який пройшов повний курс вакцинації від COVID-19, отримає від держави по 1 тисячі гривень "на концерти, фітнес, перельоти". Ця "прогресивна" акція має стартувати з 19 грудня. Часу залишилося обмаль. Отже у КМУ зараз новий головний біль-розробити механізм, щоб задовільнити кожного "сумлінного" президентською "милістю". Що, на Ваш погляд, стоїть за такою щедрою акцією?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


Голосування

Залишилось 5 днів 6 годин

Чи можливий в Україні держпереворот?

Президент України Володимир Зеленський на пресконференції 26 листопада заявив, що, за наявною у нього інформацією, група осіб готує державний переворот у країні на початку грудня. Чи вірите Ви, що в Україні можуть відбутися такі події?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись