headerImage
Культурний простір

Авторка мему про котів і Наташу реєструє як товарний знак фрази «Наташ, ты спишь? Вставай, мы там все уронили!»

Олег Приходько

За словами Дар’ї Бородуліної, її мем стали масово використовувати в комерційних цілях – в сувенірній продукції, в рекламі, одязі

Московська блогерка Дар’я Бородуліна, авторка відомого мему з котами, який набув широкої популярності навесні 2020 року на тлі новин про епідемію COVID-19, вирішила зареєструвати фрази у складі мему як міжнародний товарний знак за 7 класами Міжнародної класифікації товарів і послуг.

Як розповіла Бородуліна, картинку цілком або написи «Наташ, ты спишь? Уже 6 часов утра, Наташ. Вставай, мы там все уронили! Мы уронили вообще все, честно!» стали масово використовувати – і не лише дрібні виробники, наприклад, одягу, а й великі корпорації: російські компанії МТС, Альфа-Банк, Ексмо, а також російський менеджмент бренду котячого корму Whiskas компанії Mars (Вірджинія, США).

При цьому лише остання американська компанія офіційно провела переговори й уклала угоду з авторкою мему.

«Я вперше зіткнулася з тим, що продукт моєї творчості використовується в комерційних цілях настільки широко. Можливо, я не звернула б уваги, якби це було один раз чи двічі, але мем був використаний великими компаніями», – зауважила Дар’я Бородуліна.

Нагадаємо, відео, де замість адвоката під час онлайн-суду виступало кошеня, зібрало майже 7 млн переглядів.

Теги розділу

коти
мем
Наташа
Останні новини
Опитування
poll2x
53

голоси

Бліц

Голосування

Залишився 1 день 18 годин

Чи вірите ви у обіцянки влади подолати пандемію в Україні до кінця 2021 року?

Очільник Міністерства охорони здоров'я України сподівається, що країні вдасться подолати коронавірусне захворювання до кінця 2021 року. Про це чиновник заявив на урядовому засіданні 7 квітня. "Нам потрібно переконати 70% дорослого населення України прийти до пунктів щеплення і зробити його ... Я впевнений, що нам вдасться це зробити, вдасться переконати, і вдасться повністю подолати коронавірусну хворобу в нашій країні до кінця 2021 року", — сказав Максим Степанов. При цьому станом на 7.04.2021 року перше щеплення в Країні отримали усього 320 тисяч осіб, друге щеплення – 2 особи. Наразі точних відомостей про те, коли, в якому обсязі і якими саме вакцинами буде забезпечене населення, немає. Хоча прем’єр-міністр Шмигаль заявляє про наявність контрактів, що можуть забезпечити щепленнями 50 відсотків населення. Профільний міністр малює райдужні перспективи: «Це майже 6 млн щеплень на місяць або 270 тисяч щеплень на добу без вихідних. Чи можемо ми це зробити? Так». Ви вірите у спроможність чинної влади ефективно провести кампанію з вакцинації населення?

Image

IViche Blitz

4 коментарі


poll5x
9

голосів

Голосування

Залишилось 18 годин

Чи дотримуєтеся Ви правил Великого посту?

Великий піст - найголовніший і найсуворіший пост для християн. Його дата кожного року змінюється, але триває він все одно - 40 днів. Відразу після закінчення посту християни відзначають велике свято - Великдень. Цього року Великий піст розпочався 15 березня і триватиме до 1 травня включно. Чи дотримуєтеся Ви канонів та звичаїв Великого посту?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


poll3x
7

голосів

Раунд 1/2

Залишилось 3 дні 18 годин

Чи підтримуєте ви рішення Мін'юсту автоматичного арешту рахунків будь-яких боржників, зокрема, за комунальні послуги?

23 березня Мін'юст видав наказ, згідно якого арештувати рахунки громадян зможуть через борги зі сплати «комуналки», тіла кредиту або відсотків, аліментів або несплати штрафів за порушення правил дорожнього руху.Банки за поданням державного чи приватного виконавця арештовуватимуть рахунки боржника. Гроші спишуть та перерахують на рахунки органу державної виконавчої служби або приватного виконавця. Далі гроші потраплять до стягувачів.

Image

Володимир Сонюк

1 коментар


banner

Поширити:

Вам може сподобатись