headerImage
Економіка

Білорусь ввела регулювання цін на основні продукти харчування

Наталія Бойко

В уряді цей захід пояснюють зростанням світових цін

Білоруська влада має намір ввести в країні регулювання цін на продовольство. Як стверджується в повідомленні, оприлюдненому міністерством антимонопольного регулювання Республіки Білорусь 7 червня, ці заходи викликані зростанням світових цін на харчові продукти.

«Постановою запроваджується регулювання цін на деякі продукти харчування: крупу перлову, субпродукти м’ясні харчові, ковбасу напівкопчену, варено-копчену, яловичину тушковану консервовану, свинину тушковану консервовану, рибу живу, рибу морожену (філе і оброблену), маргарин, часник, перець солодкий, каву розчинну, чай чорний, сіль кухонну харчову; зміна підходів до регулювання цін в частині встановлення максимального розміру надбавки імпортера, оптової надбавки, торгової надбавки (з урахуванням оптової надбавки) не вище 25 відсотків на сир, борошно пшеничне, сухі макаронні вироби, консерви з риби, рис, крупу манну, крупу пшоняну, пластівці вівсяні, картопля і свіжі овочі (буряк, моркву, капусту білокачанну, цибулю ріпчасту, огірки, помідори), яблука», – йдеться у повідомленні міністерства.

Крім того, постановою уточнюються підходи до регулювання цін на дитяче харчування.

Нагадаємо, 5 червня Євросоюз припинив авіасполучення з Білоруссю.

Теги розділу

Беларусь
Білорусь
цены
ціни
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 2 дні 17 годин

Чи захистить вступ до НАТО Україну від Росії?

Саміт НАТО схвалили комюніке, яким Україні дали зрозуміти, як і у 2008 році, що вона стане членом Альянсу, а План дій щодо членства буде невід’ємною частиною цього процесу. «Якщо врахувати контекст, це дуже добра для нас декларація. Але я завжди чесно говорю партнерам, що за добрими деклараціями мають йти добрі дії. І найкраща така дія - надання Україні ПДЧ у 2022 році», - висловився про рішення лідерів країн-членів НАТО міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. На Ваш погляд, якщо Україна колись, нарешті, стане повноправним членом Північноатлантичного альянсу, чи захистить це її від дій Росії?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 17 годин

Почему мы проигрываем в футбол?

Украинские болельщики в печали-национальная команда в отборочном туре "Евро-2020" сдала игру австрийцам и, похоже, теперь имеет все шансы с треском вылететь из престижного турнира. На Ваш взгляд, почему украинские спортсмены в последние годы не в состоянии покорить футбольный Олимп, а топчатся у его подножия?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись