headerImage
Суспільний інтерес

Більше мільйона жителів Донбасу залишилися без води після обстрілів, – ООН

Анна Головаш

У  49 населених пунктах Донецької області внаслідок обстрілів пошкоджена інфраструктура водопостачання

ООН стало відомо про те, що 6 квітня після обстрілу було пошкоджено лінію електропостачання біля головної водопомпової станції Донбасу. Унаслідок обстрілу без подачі води залишилися понад 1,1 мільйона жителів п’ятдесяти довколишніх населених пунктів по обидві сторони лінії зіткнення.

Про це заявив прессекретар ООН Стефан Дюжаррик, передає «Голос Америки».

«Хоча сьогодні ремонтні бригади змогли швидко полагодити пошкоджені лінії електропередач, ми повторюємо заклик до всіх учасників: не завдавати ударів по критично важливій інфраструктурі водопостачання на сході України», – заявив Стефан Дюжаррик.

Дюжаррик зауважив, що цього року ООН і її партнерам – гуманітарним організаціям – потрібно витратити 168 мільйонів доларів, щоб допомогти найбіднішим двом мільйонам із 3,4 мільйона жителів на сході України. За його словами, поки ООН отримала лише 5,5% від цієї суми. Також Дюжаррик закликав учасників конфлікту надавати повний доступ в зазначені райони співробітникам гуманітарних місій.

За повідомленнями ЗМІ, 6 квітня внаслідок обстрілу була знеструмлена помпова станція першого підйому Південнодонбаського водопроводу. Водопостачання було припинено в 49 населених пунктах. На щастя, унаслідок обстрілів окупантів ніхто не постраждав.

Нагадаємо, за підрахунками експертів, через російську окупацію Донбас втратив більше 50 мільярдів доларів.

Теги розділу

вода
обстріли
Останні новини
Опитування
poll2x
53

голоси

Бліц

Голосування

Залишився 1 день 18 годин

Чи вірите ви у обіцянки влади подолати пандемію в Україні до кінця 2021 року?

Очільник Міністерства охорони здоров'я України сподівається, що країні вдасться подолати коронавірусне захворювання до кінця 2021 року. Про це чиновник заявив на урядовому засіданні 7 квітня. "Нам потрібно переконати 70% дорослого населення України прийти до пунктів щеплення і зробити його ... Я впевнений, що нам вдасться це зробити, вдасться переконати, і вдасться повністю подолати коронавірусну хворобу в нашій країні до кінця 2021 року", — сказав Максим Степанов. При цьому станом на 7.04.2021 року перше щеплення в Країні отримали усього 320 тисяч осіб, друге щеплення – 2 особи. Наразі точних відомостей про те, коли, в якому обсязі і якими саме вакцинами буде забезпечене населення, немає. Хоча прем’єр-міністр Шмигаль заявляє про наявність контрактів, що можуть забезпечити щепленнями 50 відсотків населення. Профільний міністр малює райдужні перспективи: «Це майже 6 млн щеплень на місяць або 270 тисяч щеплень на добу без вихідних. Чи можемо ми це зробити? Так». Ви вірите у спроможність чинної влади ефективно провести кампанію з вакцинації населення?

Image

IViche Blitz

4 коментарі


poll5x
9

голосів

Голосування

Залишилось 18 годин

Чи дотримуєтеся Ви правил Великого посту?

Великий піст - найголовніший і найсуворіший пост для християн. Його дата кожного року змінюється, але триває він все одно - 40 днів. Відразу після закінчення посту християни відзначають велике свято - Великдень. Цього року Великий піст розпочався 15 березня і триватиме до 1 травня включно. Чи дотримуєтеся Ви канонів та звичаїв Великого посту?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


poll3x
7

голосів

Раунд 1/2

Залишилось 3 дні 18 годин

Чи підтримуєте ви рішення Мін'юсту автоматичного арешту рахунків будь-яких боржників, зокрема, за комунальні послуги?

23 березня Мін'юст видав наказ, згідно якого арештувати рахунки громадян зможуть через борги зі сплати «комуналки», тіла кредиту або відсотків, аліментів або несплати штрафів за порушення правил дорожнього руху.Банки за поданням державного чи приватного виконавця арештовуватимуть рахунки боржника. Гроші спишуть та перерахують на рахунки органу державної виконавчої служби або приватного виконавця. Далі гроші потраплять до стягувачів.

Image

Володимир Сонюк

1 коментар


banner

Поширити:

Вам може сподобатись