headerImage
Суспільний інтерес

Через 15 років лист у пляшці повернувся українці з подарунками

Антон Годенко

Лист написали сестри Спільник ще в 2005 році, а в 2021-му він повернувся з Угорщини

Через 15 років лист у пляшці знайшов свого адресата. Незвичайна історія трапилася з українкою Софією Спільник на новорічні свята, повідомляє портал «Радіо Свобода».

В Угорщині знайшли пляшку з листом. Автор листа повідомляв про дівчинку Соню і просив надсилати подарунки їй за вказаною адресою.

«Доброго дня. Мене звуть Соня, але всі мене звуть Ньоня. Мені 3 роки. Я відпочиваю на Тисі (річка в Закарпатті, – ред.) в серпні 2005 року. Хто знайшов мій лист, надсилайте подарунки на таку адресу…», – ось такий нехитрий текст листа був написаний дітьми. Але через 15 років подарунки – іграшки та цукерки – все ж знайшли Соню, якій тепер 18 років.

З’ясувалося, що лист знайшла одна сім’я в угорському місті Сегед, яка зібрала подарунки і передала через угорське консульство у Львові.

«Я була вдома, спала. Хтось під’їхав до двору і посигналив. Гостей зустрічала моя мама. Їй стали розповідати про пляшку і лист. Вона спочатку дуже настрашилася, може я вже потрапила в якусь халепу, коли гуляла з друзями. А виявилася ось така весела історія», – каже Софія Спільник, ім’я якої й було зазначено в листі.

Дівчина не одразу згадала про ту записку в пляшці.

«Мені було тоді три роки. Лист написали сестри заради жарту. Напевно, вони думали, що пляшка потрапить кудись в Америку. Ми і не згадували про той лист ніколи, і вже точно не думали, що хтось відгукнеться на нього. Коли я зв’язалася із сестрами, ті теж не відразу згадали ту історію», – сміється дівчина.

Софія живе поблизу Львова і навчається зараз у Польщі. Дівчина розповіла, що всі її знайомі були приємно шоковані такою новиною: «Якщо подібні історії й відбувалися, то вони траплялися десь далеко, про них показували по телевізору. А тут ось поруч таке ж сталося!».

Нагадаємо, в Японії 500 грам черешні продали за 9,8 тисячі доларів.

 

 

Теги розділу

лист
пляшка
подарунки
banner
Останні новини
Опитування
poll5x
9

голосів

Раунд 2/2

Залишився 1 день 13 годин

Чи отримає Україна антидот від COVID найближчим часом?

Від учора у країнах Євросоюзу почалася вакцинація населення від коронавірусу. При цьому днем раніше кожна з них незалежно від кількості власного населення отримала однакову партію вакцини – до 9 750 доз. Як передбачається, на першому етапі вкацинації кожна з 27 країн Євросоюзу зможе «привити» близько 5 тисяч чоловік, а масова вакцинація, як очікується, зможе розпочатися лише наступної весни. В Україні чиновники ледь не всіх рангів навберебій намагаються запевнити українців у тому, що перемовини із зарубіжними партнерами щодо отримання заповітної вакцини тривають у конструктивному ключі, і вона ось-ось перетне державні кордони. У Мінздраві наголошують, що для вакцинації від коронавірусу вже у першому кварталі наступного року Україні знадобиться близько 40 мільйонів доз вакцини для 23 мільйонів населення, а для закупівлі рятівної вакцини в бюджеті країни вже передбачено 2,6 мільярда гривень. Чи вірите Ви, що Україна отримає антидот від COVID у найближчий час?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


poll5x
7

голосів

Голосування

Залишилось 13 годин

У чому секрет статистики про помітне зменшення захворюваності коронавірусом в Україні?

В Україні різко – більше, ніж вдвічі - скоротилася кількість тих, хто захворів на коронавірус. Наприкінці листопада 2020 року статистика била рекорди у понад 16 тисяч випадків за добу. А вже у другій половині грудня кількість захворюваності кількість знизилася до 5-8 тисяч, у середині січня – до 3-4 тисяч. Хоча при цьому досить високим залишається показник смертності від недуги – понад сто чоловік на день. В уряді вважають, що це наслідок карантину вихідного дня. Але при цьому чиновники говорять про необхідність продовження жорсткого карантину. Натомість експерти вважають, що зменшення виявлених випадків напряму пов'язане зі зменшенням обсягів тестування та затримками із потраплянням даних до статистичних звітів.

Image

Володимир Сонюк

0 коментарів


poll5x
6

голосів

Голосування

Залишилось 5 днів 13 годин

Чи згодні ви з твердженням виконуючого обов’язки міністра енергетики Юрія Вітренка, що субсидії погано впливають на психіку?

Юрій Вітренко вважає, що субсидії пригнічують гідність громадян і погано впливають на їхню психіку. За його словами, коли люди отримують субсидії, це сигналізує їм про бідність. Як відомо, станом на січень субсидію отримують 3,1 мільйона домогосподарств, ще приблизно 1,8 мільйона сімей користуються пільгами при оплаті житлово-комунальних послуг. Українцям, які використовують електроенергію для опалення, також нададуть субсидію.

Image

Володимир Сонюк

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись