headerImage
Суспільний інтерес

Через 15 років лист у пляшці повернувся українці з подарунками

Антон Годенко

Лист написали сестри Спільник ще в 2005 році, а в 2021-му він повернувся з Угорщини

Через 15 років лист у пляшці знайшов свого адресата. Незвичайна історія трапилася з українкою Софією Спільник на новорічні свята, повідомляє портал «Радіо Свобода».

В Угорщині знайшли пляшку з листом. Автор листа повідомляв про дівчинку Соню і просив надсилати подарунки їй за вказаною адресою.

«Доброго дня. Мене звуть Соня, але всі мене звуть Ньоня. Мені 3 роки. Я відпочиваю на Тисі (річка в Закарпатті, – ред.) в серпні 2005 року. Хто знайшов мій лист, надсилайте подарунки на таку адресу…», – ось такий нехитрий текст листа був написаний дітьми. Але через 15 років подарунки – іграшки та цукерки – все ж знайшли Соню, якій тепер 18 років.

З’ясувалося, що лист знайшла одна сім’я в угорському місті Сегед, яка зібрала подарунки і передала через угорське консульство у Львові.

«Я була вдома, спала. Хтось під’їхав до двору і посигналив. Гостей зустрічала моя мама. Їй стали розповідати про пляшку і лист. Вона спочатку дуже настрашилася, може я вже потрапила в якусь халепу, коли гуляла з друзями. А виявилася ось така весела історія», – каже Софія Спільник, ім’я якої й було зазначено в листі.

Дівчина не одразу згадала про ту записку в пляшці.

«Мені було тоді три роки. Лист написали сестри заради жарту. Напевно, вони думали, що пляшка потрапить кудись в Америку. Ми і не згадували про той лист ніколи, і вже точно не думали, що хтось відгукнеться на нього. Коли я зв’язалася із сестрами, ті теж не відразу згадали ту історію», – сміється дівчина.

Софія живе поблизу Львова і навчається зараз у Польщі. Дівчина розповіла, що всі її знайомі були приємно шоковані такою новиною: «Якщо подібні історії й відбувалися, то вони траплялися десь далеко, про них показували по телевізору. А тут ось поруч таке ж сталося!».

Нагадаємо, в Японії 500 грам черешні продали за 9,8 тисячі доларів.

 

 

листпляшкаподарунки
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишився 1 день 6 годин

Що стоїть за "Вовиною тисячею"?

Президент України Володимир Зеленський 14 листопада зробив чергову "доленосну" заяву: мовляв, кожен українець, який пройшов повний курс вакцинації від COVID-19, отримає від держави по 1 тисячі гривень "на концерти, фітнес, перельоти". Ця "прогресивна" акція має стартувати з 19 грудня. Часу залишилося обмаль. Отже у КМУ зараз новий головний біль-розробити механізм, щоб задовільнити кожного "сумлінного" президентською "милістю". Що, на Ваш погляд, стоїть за такою щедрою акцією?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


Голосування

Залишилось 5 днів 6 годин

Чи можливий в Україні держпереворот?

Президент України Володимир Зеленський на пресконференції 26 листопада заявив, що, за наявною у нього інформацією, група осіб готує державний переворот у країні на початку грудня. Чи вірите Ви, що в Україні можуть відбутися такі події?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись