headerImage
Політична мапа

Через прогули з виплат народних депутатів вирахують 3,3 мільйони гривень

Анна Головаш

Гроші не виплатять 73 депутатам-прогульникам

Ілюстративне фото

Верховна Рада в серпні припинила виплату коштів, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень, 73 депутатам. Деяким депутатам було нараховано по 45 400 гривень на виконання депутатських повноважень за липень.

Про це йдеться у відповіді апарату Ради на запит Українських Новин.

Зокрема, нарахування виплат, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень, припинено голові фракції «Слуга Народу» Давиду Арахамії, співголовам фракції «Опозиційна платформа – За життя» Вадиму Рабіновичу і Юрію Бойку, голові фракції «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Юлії Тимошенко, співголові депутатської групи «За майбутнє» Віктору Бондарю, голові партії «За майбутнє» Ігорю Палиці та лідеру партії «Європейська солідарність» Петру Порошенку.

Також цих виплат позбавлені глава аграрного комітету Микола Сольський, депутати від ОПЗЖ Віктор Медведчук, Ілля Ківа, Тарас Козак.

Згідно із законодавством, у разі, якщо депутат протягом календарного місяця однієї чергової сесії Ради без поважних причин не бере участі в понад 30% голосувань при прийнятті рішень на пленарних засіданнях парламенту або в понад 50% засідань комітету, до складу якого обрано, йому не відшкодовуються витрати, пов’язані з виконанням депутатських повноважень, за відповідний календарний місяць.

Нагадаємо, в червні Верховна Рада припинила виплату грошей, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень, 78 депутатам. Через прогули народним депутатам не заплатили 3,5 мільйонів гривень.

Теги розділу

выплаты
гроші
депутат
прогул
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 6 днів 18 годин

Чи введуть в Україні третій локдаун?

З початком осені крива захворюваності на COVID-19 в Україні невпинно повзе до гори – за останні дні лікарі щодня фіксують тисячі осіб, які захворіли на небезпечну недугу. Тобто добовий показник захворюваності тепер став одним з найбільших з середини травня, а чотири регіони мають шанси відразу перескочити з «зеленої» до «червоної» зони карантину. Як, на Вашу думку, чи оголосять невдовзі за таких обставин в Україні третій локдаун?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись