headerImage
Політична мапа

Через прогули з виплат народних депутатів вирахують 3,3 мільйони гривень

Анна Головаш

Гроші не виплатять 73 депутатам-прогульникам

Ілюстративне фото

Верховна Рада в серпні припинила виплату коштів, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень, 73 депутатам. Деяким депутатам було нараховано по 45 400 гривень на виконання депутатських повноважень за липень.

Про це йдеться у відповіді апарату Ради на запит Українських Новин.

Зокрема, нарахування виплат, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень, припинено голові фракції «Слуга Народу» Давиду Арахамії, співголовам фракції «Опозиційна платформа – За життя» Вадиму Рабіновичу і Юрію Бойку, голові фракції «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Юлії Тимошенко, співголові депутатської групи «За майбутнє» Віктору Бондарю, голові партії «За майбутнє» Ігорю Палиці та лідеру партії «Європейська солідарність» Петру Порошенку.

Також цих виплат позбавлені глава аграрного комітету Микола Сольський, депутати від ОПЗЖ Віктор Медведчук, Ілля Ківа, Тарас Козак.

Згідно із законодавством, у разі, якщо депутат протягом календарного місяця однієї чергової сесії Ради без поважних причин не бере участі в понад 30% голосувань при прийнятті рішень на пленарних засіданнях парламенту або в понад 50% засідань комітету, до складу якого обрано, йому не відшкодовуються витрати, пов’язані з виконанням депутатських повноважень, за відповідний календарний місяць.

Нагадаємо, в червні Верховна Рада припинила виплату грошей, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень, 78 депутатам. Через прогули народним депутатам не заплатили 3,5 мільйонів гривень.

выплатыгрошідепутатпрогул
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишився 1 день 6 годин

Що стоїть за "Вовиною тисячею"?

Президент України Володимир Зеленський 14 листопада зробив чергову "доленосну" заяву: мовляв, кожен українець, який пройшов повний курс вакцинації від COVID-19, отримає від держави по 1 тисячі гривень "на концерти, фітнес, перельоти". Ця "прогресивна" акція має стартувати з 19 грудня. Часу залишилося обмаль. Отже у КМУ зараз новий головний біль-розробити механізм, щоб задовільнити кожного "сумлінного" президентською "милістю". Що, на Ваш погляд, стоїть за такою щедрою акцією?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


Голосування

Залишилось 5 днів 6 годин

Чи можливий в Україні держпереворот?

Президент України Володимир Зеленський на пресконференції 26 листопада заявив, що, за наявною у нього інформацією, група осіб готує державний переворот у країні на початку грудня. Чи вірите Ви, що в Україні можуть відбутися такі події?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись