headerImage
Економіка

Декілька регіонів отримають близько двох мільярдів на відновлення інфраструктури

Антон Годенко

Гроші планують спрямувати на реконструкцію медичних, освітніх, культурних та спортивних об’єктів

Кабінет Міністрів України перерозподілив субвенцію з держбюджету на реалізацію проєктів у рамках «Надзвичайної кредитної програми для відновлення України» від Європейського інвестиційного банку (ЄІБ), через що дев’ять областей отримають понад 1,8 мільярда гривень на відновлення інфраструктури. Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку громад і територій України.

Як зазначили у профільному відомстві, ця субвенція допоможе відновити об’єкти медичної, освітньої, культурної та спортивної інфраструктури дев’яти регіонів.

Зокрема, розподіл коштів дасть можливість реалізувати 170 проєктів у Донецькій, Луганській, Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Київській, Херсонській, Одеській та Полтавській областях.

Нагадаємо, Світовий банк надає 39 млн дол. США позики на будівництво нової трамвайної лінії у Києві від вулиці Старовокзальної до станції метро «Палац спорту» із заїздом на Вокзальну площу.

банкгрошіденьгиинфраструктура
Останні новини
Опитування
poll3x
34

голоси

Бліц

Голосування

Залишився 1 день 1 година

На вашу думку чи повинен суд заарештувати Петра Порошенка за вчинення державної зради?

Петро Порошенко повернувся до України. Сьогодні о 11 годині дня повинен відбутись суд, щодо вчинення Петром Порошенком державної зради.

Image

IViche Blitz

5 коментарів


poll3x
8

голосів

Бліц

Голосування

Залишилось 3 дні 1 година

Чи вважаєте ви недотриманням своїх обіцянок президентом Зеленським те, що суд відпустив Петра Порошенка?

Сьогодні Печерський районний суд Києва відпустив народного депутата Петра Порошенка під особисте зобов'язання.

Image

IViche Blitz

0 коментарів


poll7x
5

голосів

Голосування

Залишилась 1 година

На що Ви витратите "Вовину тисячу"?

З моменту запуску у дію чергової президентської "турботи" про підняття благополуччя трудящіх - початку виплати з 19 грудня минулого року 1 тисячі віртуальних гривень вакцинованим українцям, понад 6,1 млн громадян подали заявки на отримання цих коштів. Крім того, за три тижні бажаючі відкрили 7,1 млн карток у банках для нарахування виплат. У результаті таких дій станом на кінець року 638 млн гривень громадяни вже отримали від держави. На що Ви плануєте витратити "Вовину тисячу"?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


banner

Поширити:

Вам може сподобатись