headerImage
Суспільний інтерес

Для повернення грошей громадянам продадуть пару «Боїнгів»

Антон Годенко

В аукціоні можуть взяти участь фізичні особи

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставить на продаж на відкритому електронному аукціоні два пасажирських літаки – право вимоги за кредитом юридичної особи, основний вид діяльності якої – пасажирський авіаційний транспорт. Про це повідомляє пресслужба ФГВФО.

Як зазначили у Фонді, актив знаходиться в заставі НБУ та належить АТ «ЗЛАТОБАНК», що перебуває в стадії ліквідації.

Загальна сума заборгованості за кредитним договором становить 830,6 млн грн. Забезпеченням виконання зобов’язань за кредитом виступають два пасажирські літаки Boeing 737-500 1993 року випуску, а також майнові права на грошові кошти за договором виконання чартерних авіаперевезень.

Початкова ціна лоту – 830,6 млн грн.

У торгах можуть взяти участь юридичні та фізичні особи, окрім позичальника і поручителя за кредитом.

Нагадаємо, у цьому році українцям можуть удвічі збільшити суму гарантованої виплати за банківськими вкладами у випадку проблем або ліквідації фінансової установи.

Теги розділу

аукціон
літак
Останні новини
Опитування
poll7x
4 059

голосів

Бліц

Голосування

Залишився 1 день 4 години

Кому з українських політологів ви довіряєте найбільше?

В гіперполітизованому українському суспільстві великий вплив на формування громадської думки грають численні політичні експерти. Саме на політологів ключові політики часто-густо покладають відповідальну функцію донесення до народних мас своїх ідей відносно шляхів побудови «світлого майбутнього», а також – критики заклятих опонентів. Втім, є серед політичних експертів й такі, хто не служить багатому «сеньйору», а висловлює свої справжні погляди - принаймні, нам дуже хочеться в це вірити. Кому ж з тих політекспертів, чиї прізвища звучать в нашому медіапросторі найчастіше, українські громадяни найбільше довіряють? Вважаємо цю тему важливою у передчас нового очікувано гострого політичного сезону. Про це – наше поточне опитування: хто з політологів «профукав» довіру, а до кого аудиторія схильна дослухатись? Вибір сотні найпопулярніших - суб’єктивна оцінка редакції на основі контент-аналізу телеефірів, публікацій в друкованих ЗМІ та соцмережах. При цьому ми старалися не включати до рейтингу тих коментаторів політики, хто з одного боку, чітко позиціонує себе як журналіст, а з іншого - хто став "повноцінним" політиком або чиновником, зайнявши офіційні посади в держапараті, в парламенті, або в партійній ієрархії.

Image

IViche Blitz

128 коментарів


poll7x
7

голосів

Голосування

Залишилось 9 днів 4 години

Чи треба брати гроші за "дворові парковки"?

Столична влада замислилася над введенням оплати за паркування біля житлових будинків. Якщо така ініціатива набуде нормативних рис, то автопарковка біля свого будинку буде обходитися киянам у 25-35 гривень за годину. У мерії пояснюють нововведення тим, що земля біля більшості будинків належить місту, а кожен її квадратний метр коштує шалених грошей. І хоча люди й платять за обслуговування прибудинкової території, це не дає їм права на безкоштовне паркування своїх залізних коней. Як, на Вашу думку, чи треба брати гроші за паркування автівок у дворах будинків?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись