headerImage
Культурний простір

До бібліотеки Шеффілдського собору повернули книгу, яку взяли почитати три століття тому

Наталія Бойко

Рідкісний екземпляр стане перлиною соборної бібліотеки

ФОТО: thestar.co.uk

Мешканка Уельсу повернула Шеффілдському собору в Англії книжку, яку було взято із церковної бібліотеки 312 років тому – у 1709 році. Про це повідомляє ТСН із посиланням на Sheffield Star.

Книгу під назвою «Віра і практика англіканської церкви», яка була написана в 1688 році і видана у 1704-му, жінка знайшла серед речей своєї померлої хрещеної матері. У заповіті покійної зазначалося, що книжку необхідно повернути до собору.

«Я намагаюся порахувати, яким міг би бути штраф для читача, – він дозволив би нам купити новий дах або щось ще», – жартома заявив заступник настоятеля собору Кіт Ферроу.

Читати також: Іспанська бібліотека чотири роки видавала підробку за оригінал трактату Галілея

Віднині «Віра і практика англіканської церкви» стане перлиною в літературній колекції Шеффілдського собору, зазначається у повідомленні.

Теги розділу

Великобритания
книги
Останні новини
Опитування
poll7x
4 062

голоси

Бліц

Голосування

Залишився 1 день 3 години

Кому з українських політологів ви довіряєте найбільше?

В гіперполітизованому українському суспільстві великий вплив на формування громадської думки грають численні політичні експерти. Саме на політологів ключові політики часто-густо покладають відповідальну функцію донесення до народних мас своїх ідей відносно шляхів побудови «світлого майбутнього», а також – критики заклятих опонентів. Втім, є серед політичних експертів й такі, хто не служить багатому «сеньйору», а висловлює свої справжні погляди - принаймні, нам дуже хочеться в це вірити. Кому ж з тих політекспертів, чиї прізвища звучать в нашому медіапросторі найчастіше, українські громадяни найбільше довіряють? Вважаємо цю тему важливою у передчас нового очікувано гострого політичного сезону. Про це – наше поточне опитування: хто з політологів «профукав» довіру, а до кого аудиторія схильна дослухатись? Вибір сотні найпопулярніших - суб’єктивна оцінка редакції на основі контент-аналізу телеефірів, публікацій в друкованих ЗМІ та соцмережах. При цьому ми старалися не включати до рейтингу тих коментаторів політики, хто з одного боку, чітко позиціонує себе як журналіст, а з іншого - хто став "повноцінним" політиком або чиновником, зайнявши офіційні посади в держапараті, в парламенті, або в партійній ієрархії.

Image

IViche Blitz

128 коментарів


poll7x
7

голосів

Голосування

Залишилось 9 днів 3 години

Чи треба брати гроші за "дворові парковки"?

Столична влада замислилася над введенням оплати за паркування біля житлових будинків. Якщо така ініціатива набуде нормативних рис, то автопарковка біля свого будинку буде обходитися киянам у 25-35 гривень за годину. У мерії пояснюють нововведення тим, що земля біля більшості будинків належить місту, а кожен її квадратний метр коштує шалених грошей. І хоча люди й платять за обслуговування прибудинкової території, це не дає їм права на безкоштовне паркування своїх залізних коней. Як, на Вашу думку, чи треба брати гроші за паркування автівок у дворах будинків?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись