headerImage
Економіка

До двох років за розпивання, до десяти років за зберігання: на Балі хочуть заборонити алкоголь

Наталія Бойко

Туристичний бізнес побоюється, що ініціатива законотворців знищить їхню галузь

Парламент Індонезії вивчає законопроект про заборону продажу та вживання алкоголю в країні. Законопроект був поданий націоналістичною партією «Геріндра» і двома ісламськими партіями – Партією об’єднаного розвитку і Партією процвітаючого правосуддя, повідомляє австралійське видання The Sidney Morning Gerald.

Творці законопроекту, зареєстрованого ще в 2016 р., пропонують ввести покарання за виробництво, поширення і зберігання алкоголю в Індонезії у вигляді тюремного ув’язнення строком від 2 до 10 років та штрафу на суму, еквівалентну 100 000 дол. США. А за звичайне розпивання спиртних напоїв пропонується садити в тюрму на строк до 2 років або накладати штраф у 5 000 доларів.

Представники турбізнесу, зокрема, на острові Балі – у найпопулярнішому туристичному регіоні Індонезії, побоюються, що ця ініціатива знищить туристичні потоки, які й без того останнім часом зменшилися.

«Ми і так боремося з пандемією. Як ми будемо залучати людей, коли кордони знову відкриється? Як ми повинні відроджувати туризм на Балі або в Індонезії? Не лише іноземні туристи, а й місцеві задумаються, навіщо їм їхати у відпустку на Балі, якщо там вони не можуть випити навіть пляшку пива?» – заявив Рікі Путра, голова Асоціації готелів Балі.

Читати також: Українці купують вітчизняний міцний алкоголь вдвічі частіше, ніж імпортний

Як пише видання, економіка Балі вже постраждала через закриття міжнародних кордонів: за час пандемії туристична галузь впала на 95%.

Водночас творці законопроекту передбачають можливість дозволити вживати спиртне туристам, учасникам релігійних церемоній, а також використовувати алкоголь у фармацевтиці. Однак, як саме будуть працювати ці дозволи і хто буде їм відповідати, законодавці поки що не визначилися.

Теги розділу

алкоголь
туризм
banner
Останні новини

Австрійське село, яке тисячу років називалося Fucking, з 1 січня змінить назву

27 листопада 2020 20:05


Через карантин в Україні на 54% збільшилася кількість повідомлень про домашнє насильство

27 листопада 2020 19:23


Міноборони: цьогоріч ВМС отримають понад 20 відремонтованих суден

27 листопада 2020 17:48


З жовтня в Україні стало більше на 1 740 машин із «зеленими» номерами

27 листопада 2020 17:26

Опитування
poll3x
13

голосів

Раунд 2/2

Залишилось 29 днів 22 години

Міністерство охорони здоров'я оновило стандарти госпіталізації хворих з COVID-19. На Вашу думку - це :

Тепер середня тяжкість захворювання буде визначатися при рівні сатурації (насичення крові киснем) у 92%, а не 93%, як зараз. Критерії, що визначають необхідність у госпіталізації: частота дихання – менше 10 або більше 30; сатурація – менше 92%; порушення свідомості; наявність низки супутніх захворювань.

Image

Павло Нера

0 коментарів


poll2x
9

голосів

Голосування

Залишилось 4 дні 22 години

Чи підтримуєте ви легалізацію медичного канабісу?

25 жовтня, в день місцевих виборів, було проведено всеукраїнське опитування, ініційоване Президентом України Володимиром Зеленським. Одне з п’яти питань стосувалося легалізації канабісу в медичних цілях. Згідно з результатами опитування, які охопили 74% підрахованих анкет, 64,8% українців підтримують легалізацію канабісу, 29,5% – проти.

Image

Ия Яновски

0 коментарів


poll3x
5

голосів

Голосування

Залишилось 10 днів 22 години

Шоу «Міністр хворіє в прямому ефірі»: чи справді Максим Степанов проходить «шлях звичайного пацієнта»?

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов, який захворів на минулому тижні, пообіцяв у неділю пройти весь шлях «звичайного пацієнта», доповідаючи своїм фоловерам в соцмережі про кожен етап цього шляху. «Я планую пройти весь цей період, як звичайний пацієнт, фіксувати всі етапи й одразу, разом із командою Міністерства охорони здоров’я, шукати шляхи вирішення проблемних питань. Інформацією щодо свого «шляху пацієнта» я ділитимуся з вами щодня», – написав Степанов на своїй сторінці у «Фейсбуці». Детальніше – тут: https://iviche.com/news/koronavirus-ta-kabmin-v-sekretariati-zalyshylosia-tilky-dvoie-zdorovykh-stepanov-zrobyv-druhyy-krok-khvoroho

Image

Ия Яновски

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись