headerImage
Суспільний інтерес

До перукарні – лише з документом: від учора у Данії почали діяти COVID-паспорти

Наталія Бойко

Отримати «коронавірусний паспорт» можуть ті, хто пройшов вакцинацію або отримав негативний тест

З 6 квітня у Данії почали діяти COVID-паспорти для відвідування громадських місць. Про це повідомляє «РБК-Україна» із посиланням на державний портал охорони здоров’я країни.

COVID-паспорт можуть отримати особи, які пройшли вакцинацію або отримали негативний тест на коронавірус. В останньому випадку документ діятиме протягом трьох днів.

За наявності такого паспорту люди можуть відвідувати перукарні, тату-салони, заклади громадського харчування в закритих приміщеннях, а також театри, кінотеатри, фітнес-центри та парки розваг. З 21 квітня влада Данії планує дозволити власникам документа вільно відвідувати відкриті веранди ресторанів і кафе, музеї, художні галереї та бібліотеки.

Читати також: Щеплення від коронавірусу наразі отримали трохи більше 300 тисяч українців, – МОЗ

При цьому вимога мати COVID-паспорт не поширюється на дітей до 15 років та осіб, яким не слід проходити тест на коронавірус за медичними показаннями або через фізичні чи розумові вади.

Теги розділу

вакцина
Дания
Данія
карантин
коронавирус
коронавірус
Останні новини
Опитування
poll2x
52

голоси

Бліц

Голосування

Залишився 1 день 19 годин

Чи вірите ви у обіцянки влади подолати пандемію в Україні до кінця 2021 року?

Очільник Міністерства охорони здоров'я України сподівається, що країні вдасться подолати коронавірусне захворювання до кінця 2021 року. Про це чиновник заявив на урядовому засіданні 7 квітня. "Нам потрібно переконати 70% дорослого населення України прийти до пунктів щеплення і зробити його ... Я впевнений, що нам вдасться це зробити, вдасться переконати, і вдасться повністю подолати коронавірусну хворобу в нашій країні до кінця 2021 року", — сказав Максим Степанов. При цьому станом на 7.04.2021 року перше щеплення в Країні отримали усього 320 тисяч осіб, друге щеплення – 2 особи. Наразі точних відомостей про те, коли, в якому обсязі і якими саме вакцинами буде забезпечене населення, немає. Хоча прем’єр-міністр Шмигаль заявляє про наявність контрактів, що можуть забезпечити щепленнями 50 відсотків населення. Профільний міністр малює райдужні перспективи: «Це майже 6 млн щеплень на місяць або 270 тисяч щеплень на добу без вихідних. Чи можемо ми це зробити? Так». Ви вірите у спроможність чинної влади ефективно провести кампанію з вакцинації населення?

Image

IViche Blitz

3 коментарі


poll5x
9

голосів

Голосування

Залишилось 19 годин

Чи дотримуєтеся Ви правил Великого посту?

Великий піст - найголовніший і найсуворіший пост для християн. Його дата кожного року змінюється, але триває він все одно - 40 днів. Відразу після закінчення посту християни відзначають велике свято - Великдень. Цього року Великий піст розпочався 15 березня і триватиме до 1 травня включно. Чи дотримуєтеся Ви канонів та звичаїв Великого посту?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


poll3x
7

голосів

Раунд 1/2

Залишився 3 дні 19 годин

Чи підтримуєте ви рішення Мін'юсту автоматичного арешту рахунків будь-яких боржників, зокрема, за комунальні послуги?

23 березня Мін'юст видав наказ, згідно якого арештувати рахунки громадян зможуть через борги зі сплати «комуналки», тіла кредиту або відсотків, аліментів або несплати штрафів за порушення правил дорожнього руху.Банки за поданням державного чи приватного виконавця арештовуватимуть рахунки боржника. Гроші спишуть та перерахують на рахунки органу державної виконавчої служби або приватного виконавця. Далі гроші потраплять до стягувачів.

Image

Володимир Сонюк

1 коментар


banner

Поширити:

Вам може сподобатись