headerImage
Наука і освіта

Ексзаступник міністра освіти уже два з половиною роки стоїть у черзі на державний дитсадок для дитини

Олег Приходько

Про це Єгор Стадний, заступник голови МОН у 2019-2020 роках, повідомив у Facebook

ФОТО: facebook – rpr.ua

У пості-лонгріді про проблеми міста Києва пан Стадний уже під другим пунктом поставив «інфраструктуру дошкілля». Зокрема, в цьому розділі він написав:

«Думаю, нікого не здивую, якщо скажу, що ми стоїмо в черзі на садок (навіть у двох садках) вже 2,5 роки, і наш статус «очікує на запрошення». І не здивую, якщо скажу, що далі буде лише гірше. Там, де я живу, за останні 5 років заселили будинків десь на 2 тис. квартир. Садочок у нас на всіх один на 140 місць. Чому має бути краще? Квартири без паркомісць, можливо, колись стануть непокоїти інвесторів, а от квартири без місць в садочках та школах? Я не бачу, як це має стати мейнстрімом».

Нагадаємо, вихованці дитсадків та учні молодших класів ходитимуть у заклад освіти і в «червоній зоні».

Теги розділу

дитсадок
черга
bannerbannerbanner
Останні новини
Опитування
poll5x
30

голосів

Раунд 2/2

Залишився 1 день 8 годин

Чи погоджуєтеся ви з тим, що за образу поліцейського потрібно ввести покарання?

У Верховній Раді подали законопроєкт №5050, який передбачає покарання тих, хто ображає честь та гідність правоохоронця. Автори документу пропонують ввести покарання у вигляді грошового штрафу, виправних робіт чи навіть адміністративного арешту тим, хто зачепив гідність правоохоронця під час виконання ним службових обов’язків. Передбачається карати порушника штрафом у розмірі від восьми до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а це від 136 до 255 гривень.Або громадськими роботами від сорока до шістдесяти годин чи виправними роботами від одного до двох місяців з відрахуванням 20% заробітку. Максимальне покарання - адміністративний арешт на 15 діб.

Image

Володимир Сонюк

3 коментарі


poll5x
28

голосів

Раунд 2/2

Залишилось 2 дні 8 годин

Як ви ставитеся до намірів дружини Медведчука Оксани Марченко піти у велику політику?

Дружина кума Путіна – Медведчука – Оксана Марченко записала відео, в якому заявила, що у відповідь на запровадження санкцій щодо неї і її чоловіка йде в політику для «захисту українського народу». Марченко заявила, що досі «ніколи не прагнула в політику», але оскільки їй «не залишили вибору», то тепер вона вступає до партії «Опозиційна платформа – За життя», головою політради якої є Медведчук. Нагадаємо, що згідно декларації Медведчука Оксана Марченко має 19 годинників, понад 80 сумок відомих брендів, більше 70 шкіряних на хутрових пальто, а також 5 шуб серед яких соболина від Fendi вартістю кількасот тисяч євро.

Image

Володимир Сонюк

4 коментарі


poll5x
14

голосів

Раунд 2/2

Залишилось 8 днів 8 годин

Чи вірите ви у справедливість вироку громадському активісту Сергію Стерненку?

Приморський суд Одеси 23 лютого засудив Сергія Стерненка до 7 років і трьох місяців позбавлення волі з конфіскацією половини майна. Активіста вважають винним у викраденні Сергія Щербіча з метою розбою, заволодіння його грошима (300 гривень) та незаконному володінні вогнепальною зброєю. За словами самого Стерненка, Щербіч – тітушка і проросійський колаборант.Українців обурило рішення, тому у різних містах 23 лютого спалахнули масові протести на підтримку активіста. При цьому на Банкову киян не впускали правоохоронці. Через це між протестувальниками та силовиками сталися сутички.

Image

Володимир Сонюк

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись