headerImage
Суспільний інтерес

Фармацевта, який навмисно зіпсував 500 доз вакцини Moderna, засудили до трьох років в'язниці

Наталія Бойко

Зіпсовану вакцину встигли отримати 57 осіб

ФОТО: nbc.com

Суд в США засудив 46-річного фармацевта Стівена Бранденбурга до трьох років позбавлення волі за умисне псування 500 доз антикоронавірусної вакцини Moderna. Про це повідомляє УНІАН із посиланням на CNN.

У грудні минулого року Бранденбург під час нічних чергувань в медичному центрі Aurora у Графтоні двічі вилучав флакони з вакциною з холодильника, а потім повертав їх назад.

Як відомо, вакцина від компанії Moderna зберігає свою ефективність лише при певній температурі зберігання.

За словами Бранденбурга, він скептично ставиться до вакцин загалом і, зокрема, до препарату від Moderna.

«Бранденбург визнав, що після того, як він залишав вакцини на кілька годин щоночі, він повертав їх до холодильника, щоб використовувати у вакцинальній клініці лікарні наступного дня. До того як з’ясувалися всі наслідки дій Бранденбурга, 57 осіб отримали дози вакцини з цих флаконів», –  йдеться у повідомленні інформагентства.

Читати також: На майже мільйон введених доз антикоронавірусних вакцин надійшло 1 436 повідомлень про побічні наслідки, – МОЗ

Після того як окружний суддя Бретт Людвіг виніс вирок за звинуваченням у спробі фальсифікації споживчих товарів з безрозсудною зневагою до ризику, який може привести до смерті або отримання тілесних ушкоджень для іншої людини, колишній фармацевт приніс свої вибачення.

«У мене не було права приймати таке рішення», – сказав Бранденбург, додавши, що почувається «жахливо» і йому «дуже шкода і соромно».

Теги розділу

вакцина
коронавирус
коронавірус
суд
США
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 2 дні 18 годин

Чи захистить вступ до НАТО Україну від Росії?

Саміт НАТО схвалили комюніке, яким Україні дали зрозуміти, як і у 2008 році, що вона стане членом Альянсу, а План дій щодо членства буде невід’ємною частиною цього процесу. «Якщо врахувати контекст, це дуже добра для нас декларація. Але я завжди чесно говорю партнерам, що за добрими деклараціями мають йти добрі дії. І найкраща така дія - надання Україні ПДЧ у 2022 році», - висловився про рішення лідерів країн-членів НАТО міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. На Ваш погляд, якщо Україна колись, нарешті, стане повноправним членом Північноатлантичного альянсу, чи захистить це її від дій Росії?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 18 годин

Почему мы проигрываем в футбол?

Украинские болельщики в печали-национальная команда в отборочном туре "Евро-2020" сдала игру австрийцам и, похоже, теперь имеет все шансы с треском вылететь из престижного турнира. На Ваш взгляд, почему украинские спортсмены в последние годы не в состоянии покорить футбольный Олимп, а топчатся у его подножия?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись