headerImage
Суспільний інтерес

На майже мільйон введених доз антикоронавірусних вакцин надійшло 1 436 повідомлень про побічки, – МОЗ

Наталія Бойко

Найбільше небажаних побічних ефектів дала вакцина Covishield, найменше – вакцина Comirnaty від Pfizer і BioNTech

За час вакцинальної кампанії в Україні кількість випадків побічних реакцій на вакцину від коронавірусу не перевищує 1%. Про це йдеться в новому щотижневому звіті Державного експертного центру МОЗ.

«Після майже мільйона введених доз вакцин кількість карт-повідомлень про випадки несприятливих подій складає 1 436», – повідомили в Центрі.

0,22% випадків побічних реакцій дала вакцина Covishield (AstraZeneca індійського виробництва), 0,083% – AstraZeneca, 0,049% – CoronaVac, 0,034% – Comirnaty (вакцина від Pfizer і BioNTech).

Автори звіту підкреслюють, що «користь від введення вакцин у захисті від коронавірусної хвороби продовжує переважати можливі ризики».

Нагадаємо, вчора, 26 травня, в Україну прибула перша партія вакцини Pfizer, закуплена за рахунок держбюджету.

Теги розділу

вакцина
коронавирус
коронавірус
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 2 дні 18 годин

Чи захистить вступ до НАТО Україну від Росії?

Саміт НАТО схвалили комюніке, яким Україні дали зрозуміти, як і у 2008 році, що вона стане членом Альянсу, а План дій щодо членства буде невід’ємною частиною цього процесу. «Якщо врахувати контекст, це дуже добра для нас декларація. Але я завжди чесно говорю партнерам, що за добрими деклараціями мають йти добрі дії. І найкраща така дія - надання Україні ПДЧ у 2022 році», - висловився про рішення лідерів країн-членів НАТО міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. На Ваш погляд, якщо Україна колись, нарешті, стане повноправним членом Північноатлантичного альянсу, чи захистить це її від дій Росії?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 18 годин

Почему мы проигрываем в футбол?

Украинские болельщики в печали-национальная команда в отборочном туре "Евро-2020" сдала игру австрийцам и, похоже, теперь имеет все шансы с треском вылететь из престижного турнира. На Ваш взгляд, почему украинские спортсмены в последние годы не в состоянии покорить футбольный Олимп, а топчатся у его подножия?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись