headerImage
Політична мапа

Генерал нарахував вісім регіонів, куди може вторгнутися РФ

Антон Годенко

Реалізації російського плану «Новоросія» завадили три міста

Війська Російської Федерації в Білорусі сьогодні не є загрозою для України, проте Кремль не відмовляється від ідеї вторгнення у вісім областей на сході та півдні України. Про це в інтерв’ю телеканалу «Україна 24» заявив колишній начальник Головного слідчого управління СБУ Василь Вовк.

За його словами, нова угода на мільярд доларів на поставку російської зброї в Білорусь спрямована не проти України, а проти країн НАТО.

«Я не бачу реальних загроз сьогодні з боку Білорусі від Росії. Її не цікавлять ні Волинська, ні Рівненська області – це йти проти Західної України, ні Київська – це, вважай, замах на столицю, на всю Україну», – зауважив Вовк.

Він зазначив, що декілька років тому сценарій Кремля створити «Новоросію» не був реалізований тому, що Україна відстояла Харків, Дніпро і Одесу.

«Це три кити цього плану, три умовні столиці. Вони від цього не відмовилися. Якщо наші відносини будуть на тому ж рівні, який є сьогодні, не буде нічого робитися за Мінськими угодами – спроба їх виконувати або переписування, тому що ми розуміємо, які загрози чекають на Україну при їх виконанні також – то можете бути впевнені, ми маємо реальну загрозу через рік-два вторгнення російських військ саме у ці вісім областей – Харківську, Донецьку, Луганську, Дніпропетровську, Запорізьку, Миколаївську, Херсонську та Одеську. Ми залишаємося без морів», – сказав Вовк.

Нагадаємо, за словами міністра оборони України Валерія Залужного, останніми роками спостерігається збільшення масштабів залучення сил і засобів збройних сил РФ до проведення заходів оперативної та бойової підготовки, в тому числі, і поблизу державного кордону України.

 

 

генералРФСБУ
Останні новини
Опитування
poll3x
33

голоси

Бліц

Голосування

Залишилось 15 днів 0 годин

Чи змінилося Ваше ставлення до президента В.Зеленського, коли «The Guardian» назвав його одним з головних світових корупціонерів...

Днями британський журнал «The Guardian» вийшов з обкладинкою, на якій зображені фото ряду світових лідерів, які, на думку журналістів-розслідувачів, є найбільшими власниками офшорних рахунків – фінансових інструментів для відмивання брудних грошей та приховування своїх доходів, отриманих нелегальним шляхом. Поруч з президентом Росії Путіним, президентом Азербайджану Алієвим та іншими авторитарними правителями зображено і президента України Володимира Зеленського. На підтвердження свого бачення журналісти приводять величезні масиви інформації (так звані Pandora papers – бумаги Пандори) про конкретні темні оборудки цих та сотень інших впливових людей світу, при цьму Зеленський переконливо постає як власник офшорних компаній, на які переводилися гроші від його бізнесу під вивіскою «Студія 95 квартал», а також – бізнес-партнер олгігарха Ігоря Коломойського. У тому числі – по відмиванню вкрадених з Приватбанку грошей.

Image

IViche Blitz

9 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 0 годин

Чи варті українські чоловіки звання "Батько-герой"?

У Верховній Раді за підписом 43 нардепів зареєстровано законопроєкт про присвоєння чоловікам почесного звання "Батько-герой". Цей статус може бути наданий чоловікам, які виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених. Крім того, на думку народних обранців, такий крок встановить гендерну рівність, адже чоловіки, також як і жінки, роблять чималий внесок у виховання дитини, але не мають за це почесного статусу та шани. Чи варті, на Ваш погляд, українські чоловіка того, щоб називатися Героями у вихованні дітей?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись