headerImage
Економіка

Гривні довіряють 6% громадян, а долару – 42%

Анна Головаш

Фінансові аналітики встановили, що вперше за 12 років побільшало українців, які вважають нацвалюту найнадійнішою

Українці нарешті починають потроху вірити у свою національну валюту. Так, згідно з дослідженнями фінансових аналітиків, 6% опитаних вважають, що гривня – надійна валюта. Але, на думку більшості, лідером надійності залишається американський долар, повідомляє сайт «Першого ділового телеканалу».

Там зазначають, що українці вперше за 12 років почали ставитися з більшою повагою до гривні. 6% опитаних назвали саме національну валюту найнадійнішим способом для того, щоб зберегти свої заощадження.

Найстабільнішим лишається долар США. 42% респондентів віддали перевагу саме цій валюті, щоб зберігати свої статки. До речі, під час опитування доволі малу кількість голосів отримало євро. Хоча дослідники очікували, що прихильників у євро буде майже стільки, як у долара. Повністю надійною валютою євро вважають лише 21% громадян.

Нагадаємо, вітчизняні аналітики вважають, що вже до кінця року гривня втратить майже на 20% своєї вартості, тобто знеціниться. Це може статися через те, що в країні вже більше року спостерігається катастрофічний відтік іноземного капіталу з місцевих облігацій. І все це відбувається на тлі постійного зростання державних витрат на соціальні допомоги, а також економічного падіння. Таку тенденцію можна спостерігати вже зараз. Так, на початку 2020 р. долар коштував 23 грн і 70 коп., а зараз – 28 грн і 30 копійок.

 

Теги розділу

гривня
доллар
banner
Останні новини

Австрійське село, яке тисячу років називалося Fucking, з 1 січня змінить назву

27 листопада 2020 20:05


Через карантин в Україні на 54% збільшилася кількість повідомлень про домашнє насильство

27 листопада 2020 19:23


Міноборони: цьогоріч ВМС отримають понад 20 відремонтованих суден

27 листопада 2020 17:48


З жовтня в Україні стало більше на 1 740 машин із «зеленими» номерами

27 листопада 2020 17:26

Опитування
poll3x
13

голосів

Раунд 2/2

Залишилось 29 днів 22 години

Міністерство охорони здоров'я оновило стандарти госпіталізації хворих з COVID-19. На Вашу думку - це :

Тепер середня тяжкість захворювання буде визначатися при рівні сатурації (насичення крові киснем) у 92%, а не 93%, як зараз. Критерії, що визначають необхідність у госпіталізації: частота дихання – менше 10 або більше 30; сатурація – менше 92%; порушення свідомості; наявність низки супутніх захворювань.

Image

Павло Нера

0 коментарів


poll2x
9

голосів

Голосування

Залишилось 4 дні 22 години

Чи підтримуєте ви легалізацію медичного канабісу?

25 жовтня, в день місцевих виборів, було проведено всеукраїнське опитування, ініційоване Президентом України Володимиром Зеленським. Одне з п’яти питань стосувалося легалізації канабісу в медичних цілях. Згідно з результатами опитування, які охопили 74% підрахованих анкет, 64,8% українців підтримують легалізацію канабісу, 29,5% – проти.

Image

Ия Яновски

0 коментарів


poll3x
5

голосів

Голосування

Залишилось 10 днів 22 години

Шоу «Міністр хворіє в прямому ефірі»: чи справді Максим Степанов проходить «шлях звичайного пацієнта»?

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов, який захворів на минулому тижні, пообіцяв у неділю пройти весь шлях «звичайного пацієнта», доповідаючи своїм фоловерам в соцмережі про кожен етап цього шляху. «Я планую пройти весь цей період, як звичайний пацієнт, фіксувати всі етапи й одразу, разом із командою Міністерства охорони здоров’я, шукати шляхи вирішення проблемних питань. Інформацією щодо свого «шляху пацієнта» я ділитимуся з вами щодня», – написав Степанов на своїй сторінці у «Фейсбуці». Детальніше – тут: https://iviche.com/news/koronavirus-ta-kabmin-v-sekretariati-zalyshylosia-tilky-dvoie-zdorovykh-stepanov-zrobyv-druhyy-krok-khvoroho

Image

Ия Яновски

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись