headerImage
Суспільний інтерес

І телефон Цукерберга теж: хакери злили в Мережу особисті дані 530 мільйонів користувачів «Фейсбуку»

Наталія Бойко

Засновник соцмережі поки ніяк не відреагував на оприлюднення своїх даних

Невідомі хакери виклали в Мережу особисті дані понад 530 мільйонів користувачів «Фейсбуку». До незаконно оприлюднених даних потрапив також телефонний номер засновника соцмережі Марка Цукерберга, повідомляє «Апостроф» з посиланням на New York Post.

Сам Цукерберг поки ніяк не відреагував на оприлюднення свого особистого номера.

У січні цього року Алон Галь, керівник ізраїльської компанії Hudson Rock, яка спеціалізується на кібербезпеці, заявив, що в месенджері Telegram продають телефонні номери 533 мільйонів користувачів «Фейсбуку». Тепер ці дані оприлюднені абсолютно безкоштовно, пише видання.

Читати також: Малайзійський бізнесмен придбав за 2,9 млн доларів перший твіт у «Твіттері»

У 2020 році компанія Facebook звернулася до месенджера WhatsApp з проханням надавати дані всіх користувачів. У разі відмови від надання даних користувачі не могли користуватися відеодзвінками та іншими додатковими функціями.

Теги розділу

соцмережі
соцсети
хакер
Останні новини
Опитування
poll7x
4 102

голоси

Бліц

Голосування

Залишився 1 день 2 години

Кому з українських політологів ви довіряєте найбільше?

В гіперполітизованому українському суспільстві великий вплив на формування громадської думки грають численні політичні експерти. Саме на політологів ключові політики часто-густо покладають відповідальну функцію донесення до народних мас своїх ідей відносно шляхів побудови «світлого майбутнього», а також – критики заклятих опонентів. Втім, є серед політичних експертів й такі, хто не служить багатому «сеньйору», а висловлює свої справжні погляди - принаймні, нам дуже хочеться в це вірити. Кому ж з тих політекспертів, чиї прізвища звучать в нашому медіапросторі найчастіше, українські громадяни найбільше довіряють? Вважаємо цю тему важливою у передчас нового очікувано гострого політичного сезону. Про це – наше поточне опитування: хто з політологів «профукав» довіру, а до кого аудиторія схильна дослухатись? Вибір сотні найпопулярніших - суб’єктивна оцінка редакції на основі контент-аналізу телеефірів, публікацій в друкованих ЗМІ та соцмережах. При цьому ми старалися не включати до рейтингу тих коментаторів політики, хто з одного боку, чітко позиціонує себе як журналіст, а з іншого - хто став "повноцінним" політиком або чиновником, зайнявши офіційні посади в держапараті, в парламенті, або в партійній ієрархії.

Image

IViche Blitz

129 коментарів


poll7x
7

голосів

Голосування

Залишилось 9 днів 2 години

Чи треба брати гроші за "дворові парковки"?

Столична влада замислилася над введенням оплати за паркування біля житлових будинків. Якщо така ініціатива набуде нормативних рис, то автопарковка біля свого будинку буде обходитися киянам у 25-35 гривень за годину. У мерії пояснюють нововведення тим, що земля біля більшості будинків належить місту, а кожен її квадратний метр коштує шалених грошей. І хоча люди й платять за обслуговування прибудинкової території, це не дає їм права на безкоштовне паркування своїх залізних коней. Як, на Вашу думку, чи треба брати гроші за паркування автівок у дворах будинків?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись