headerImage
Суспільний інтерес

Кількість камер автофіксації порушень ПДР перевищила півтори сотні

Антон Годенко

Нові прилади встановили у чотирьох регіонах України

З 28 вересня на українських автодорогах з’явилося ще 20 комплексів автофіксації порушень Правил дорожнього руху. Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомив перший заступник глави департаменту Патрульної поліції НПУ Олексій Білошицький.

За його словами, нові відеокамери запрацювали на дорогах Львівської, Запорізької, Закарпатської та Одеської областей.

Зокрема, найбільше приладів контролю поведінки водіїв запрацювало у Львівській області – 13, чотири – у Запорізькій, два – у Закарпатській та один – в Одеській області.

За словами Білошицького, таким чином зараз на трасах та у населених пунктах України працює 158 відеокамер фіксації порушень швидкісного режиму водіями транспортних засобів.

Нагадаємо, за даними поліції, водії у шести регіонах найбільш неохоче сплачують штрафи за порушення ПДР.

автомобилиавтомобілікамераПДДПДР
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишився 1 день 6 годин

Що стоїть за "Вовиною тисячею"?

Президент України Володимир Зеленський 14 листопада зробив чергову "доленосну" заяву: мовляв, кожен українець, який пройшов повний курс вакцинації від COVID-19, отримає від держави по 1 тисячі гривень "на концерти, фітнес, перельоти". Ця "прогресивна" акція має стартувати з 19 грудня. Часу залишилося обмаль. Отже у КМУ зараз новий головний біль-розробити механізм, щоб задовільнити кожного "сумлінного" президентською "милістю". Що, на Ваш погляд, стоїть за такою щедрою акцією?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


Голосування

Залишилось 5 днів 6 годин

Чи можливий в Україні держпереворот?

Президент України Володимир Зеленський на пресконференції 26 листопада заявив, що, за наявною у нього інформацією, група осіб готує державний переворот у країні на початку грудня. Чи вірите Ви, що в Україні можуть відбутися такі події?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись