headerImage
Наука і освіта

КНУ ім. Шевченка не зміг з першого разу обрати собі ректора

Олег Приходько

Жоден із десяти кандидатів не набрав необхідної кількості голосів

У Київському національному університеті ім. Шевченка 25 листопада не змогли обрати ректора, оскільки жоден із кандидатів не набрав понад 50% голосів, необхідних для проходження на посаду. Про це повідомляє пресслужба вишу.

Як зазначили у КНУ, у голосуванні взяли участь всі наукові, науково-педагогічні і педагогічні штатні працівники університету, а також представники студентства та інших штатних працівників, обрані шляхом таємного голосування. На шести виборчих дільницях за процесом таємного голосування стежили спостерігачі від усіх кандидатів та Міністерства освіти і науки України.

Явка колективу на голосування склала 2 745 осіб, що становить 71% від загальної кількості виборців (3 864), внесених до виборчих списків.

У результаті голосування симпатії педколективу розподілилися наступним чином: Володимир Бугров набрав – 1 652 голоси (42,75%), Сергій Вижва – 270 голосів (7%), Андрій Вітренко – 234 голоси (6,06%), Анатолій Конверський – 205 голосів (5,31%), Олександр Голуб – 170 голосів (4,4%), Максим Куцевич – 53 голоси (1,37%), Віталій Хромець – 46 голосів (1,19%), Петро Захарченко – 33 голоси (0,85%), Ірина Чудовська – 25 голосів (0,65%), Сергій Болтівець – 9 голосів (0,23%).

Не підтримали жодного кандидата 25 чоловік (0,65%), також визнано недійсними 23 (0,6%) бюлетенів.

Враховуючи, що переможця немає, 26 листопада 2020 р. Організаційний комітет на своєму засіданні повинен прийняти рішення про дату проведення другого туру голосування.

Нагадаємо, аудит Рахункової палати України виявив, що конкурсний відбір закладів освіти та розподіл між ними державного замовлення на професійне навчання державних службовців у 2018–2019 рр. та I півріччі 2020 р. були непрозорими та неконкурентними.

Теги розділу

вибори
КНУ
ректор
banner
Останні новини
Опитування
poll5x
9

голосів

Раунд 2/2

Залишилось 8 днів 19 годин

Чи отримає Україна антидот від COVID найближчим часом?

Від учора у країнах Євросоюзу почалася вакцинація населення від коронавірусу. При цьому днем раніше кожна з них незалежно від кількості власного населення отримала однакову партію вакцини – до 9 750 доз. Як передбачається, на першому етапі вкацинації кожна з 27 країн Євросоюзу зможе «привити» близько 5 тисяч чоловік, а масова вакцинація, як очікується, зможе розпочатися лише наступної весни. В Україні чиновники ледь не всіх рангів навберебій намагаються запевнити українців у тому, що перемовини із зарубіжними партнерами щодо отримання заповітної вакцини тривають у конструктивному ключі, і вона ось-ось перетне державні кордони. У Мінздраві наголошують, що для вакцинації від коронавірусу вже у першому кварталі наступного року Україні знадобиться близько 40 мільйонів доз вакцини для 23 мільйонів населення, а для закупівлі рятівної вакцини в бюджеті країни вже передбачено 2,6 мільярда гривень. Чи вірите Ви, що Україна отримає антидот від COVID у найближчий час?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


Раунд 2/2

Залишилось 6 днів 19 годин

Чи вплине білоруський «касетний скандал» на розслідування справи щодо вбивства журналіста Шеремета?

Ледь не відразу після Нового року Україну та Білорусь сколихнула новина з оприлюдненням аудіозаписів нібито розмов колишніх високопосадовців білоруського КДБ, в яких начебто обговорюється фізична ліквідація скандально відомого журналіста Павла Шеремета. На Ваш погляд, ці записи:

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


Голосування

Залишився 3 дні 19 годин

Чи вважаєте ви блокування Трампа в соцмережах правильним?

Twitter заблокував акаунт президента США Дональда Трампа на невизначений термін. Також призупинили акаунти глави Білого дому компанія Facebook, мережа Reddit і YouTube. Таке рішення викликало неоднозначну реакцію. Акаунт Трампа в Twitter мав приблизно 90 мільйонів читачів. Власники соціальних мереж пояснюють свій крок тим, что все ще діючий американський президент підбурював своїх прихильників до насилля та захоплення будівель органів державної влади, цей кром був дуже схвально сприйнятий прихильниками переможня президентських виборів Джо Байдена. У той же час, велика кількість прихильників Трампа і не тільки їх вважають блокування аккаунтів Трампа не демократичним, не правовим актом, що власники соцмереж не мають права, користаючись своїм монопольним становищем перебирати на себе функції держави та світового судді. Дехто з прихильників Трампа висловлюють побоювання з приводу можливості встановлення руками власників соцмереж світової лівацької диктатури. Такого собі нового, модернового комунізму із західним облмччям.

Image

Володимир Сонюк

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись