headerImage
Економіка

Київ випав із десятки лідерів за темпами надходжень бюджетних коштів

Антон Годенко

Доходи місцевих бюджетів зросли на сорок мільярдів гривень

Упродовж 9 місяців поточного року без урахування міжбюджетних трансфертів до загального фонду місцевих бюджетів надійшло 247 млрд 948 млн 700 тис. гривень. Про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів України.

Як зазначили у Мінфіні, приріст надходжень до загального фонду порівняно з відповідним періодом 2020 року склав 20,1%, або + 41 млрд 442 млн 600 тис. гривень.

Варто зауважити, що до трійки лідерів за темпами зростання обсягів бюджетних надходжень потрапили Дніпропетровська область (128,1%), Полтавська (123,7%) і Тернопільська (122,3%). Водночас столиця України не потрапила до десятки лідерів, посівши 11 місце з показником 120,3% зростання обсягів надходжень.

Нагадаємо, у проєкті Державного бюджету на наступний рік передбачаються доходи в обсязі 1,267 трлн грн, а видатки – 1,442 трлн грн.

бюджетгородмістофинансыфінанси
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишився 1 день 6 годин

Що стоїть за "Вовиною тисячею"?

Президент України Володимир Зеленський 14 листопада зробив чергову "доленосну" заяву: мовляв, кожен українець, який пройшов повний курс вакцинації від COVID-19, отримає від держави по 1 тисячі гривень "на концерти, фітнес, перельоти". Ця "прогресивна" акція має стартувати з 19 грудня. Часу залишилося обмаль. Отже у КМУ зараз новий головний біль-розробити механізм, щоб задовільнити кожного "сумлінного" президентською "милістю". Що, на Ваш погляд, стоїть за такою щедрою акцією?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


Голосування

Залишилось 5 днів 6 годин

Чи можливий в Україні держпереворот?

Президент України Володимир Зеленський на пресконференції 26 листопада заявив, що, за наявною у нього інформацією, група осіб готує державний переворот у країні на початку грудня. Чи вірите Ви, що в Україні можуть відбутися такі події?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись