headerImage
Культурний простір

Легендарний 73-річний гітарист Queen випустив парфуми з «запахом сандалу і борсука»

Наталія Бойко

Кошти від продажу нового одеколону підуть на захист дикої природи

Гітарист Queen Брайан Мей випустив одеколон, названий на честь легендарного хіта «Save me» («Спаси мене»), який вийшов у 1980 році в складі альбому «The Game». Парфум був створений у співпраці з засновником марки Xerjoff Серджо Момо, і кошти, виручені від продажу, будуть спрямовані на захист дикої природи.

Як пише Billboard, новий одеколон від Мея і Момо пахне «сандаловим деревом та барсуком – твариною, близькою до серця Мея». У той же час The Sun уточнює, що до складу аромату входять рожевий перець, жасмин, ромашка, мімоза, іланг-іланг та мускус.

Стандартний 50-мілілітровий флакон «Save me» коштуватиме 197 фунтів (240 доларів США), флакон з автографом автора – 410 фунтів (500 доларів).

73-річний Брайан Мей, астрофізик за освітою, один зі ста найкращих гітаристів світу за версією журналу Rolling Stone, є засновником фонду «Save Me Trust», який займається захистом тварин від жорстокого поводження. За внесок у захист дикої природи гітарист отримав в 2010 році нагороду Міжнародного фонду захисту тварин. Крім того, Мей займається науковою діяльністю: у 2007 році він повернувся до наукової кар’єри, від якої свого часу відмовився через заняття музикою, і отримав ступінь кандидата наук, захистивши дисертацію з астрофізики.

Теги розділу

гітарист
парфуми
banner
Останні новини
Опитування
poll5x
9

голосів

Раунд 2/2

Залишився 1 день 12 годин

Чи отримає Україна антидот від COVID найближчим часом?

Від учора у країнах Євросоюзу почалася вакцинація населення від коронавірусу. При цьому днем раніше кожна з них незалежно від кількості власного населення отримала однакову партію вакцини – до 9 750 доз. Як передбачається, на першому етапі вкацинації кожна з 27 країн Євросоюзу зможе «привити» близько 5 тисяч чоловік, а масова вакцинація, як очікується, зможе розпочатися лише наступної весни. В Україні чиновники ледь не всіх рангів навберебій намагаються запевнити українців у тому, що перемовини із зарубіжними партнерами щодо отримання заповітної вакцини тривають у конструктивному ключі, і вона ось-ось перетне державні кордони. У Мінздраві наголошують, що для вакцинації від коронавірусу вже у першому кварталі наступного року Україні знадобиться близько 40 мільйонів доз вакцини для 23 мільйонів населення, а для закупівлі рятівної вакцини в бюджеті країни вже передбачено 2,6 мільярда гривень. Чи вірите Ви, що Україна отримає антидот від COVID у найближчий час?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


poll5x
7

голосів

Голосування

Залишилось 12 годин

У чому секрет статистики про помітне зменшення захворюваності коронавірусом в Україні?

В Україні різко – більше, ніж вдвічі - скоротилася кількість тих, хто захворів на коронавірус. Наприкінці листопада 2020 року статистика била рекорди у понад 16 тисяч випадків за добу. А вже у другій половині грудня кількість захворюваності кількість знизилася до 5-8 тисяч, у середині січня – до 3-4 тисяч. Хоча при цьому досить високим залишається показник смертності від недуги – понад сто чоловік на день. В уряді вважають, що це наслідок карантину вихідного дня. Але при цьому чиновники говорять про необхідність продовження жорсткого карантину. Натомість експерти вважають, що зменшення виявлених випадків напряму пов'язане зі зменшенням обсягів тестування та затримками із потраплянням даних до статистичних звітів.

Image

Володимир Сонюк

0 коментарів


poll5x
6

голосів

Голосування

Залишилось 5 днів 12 годин

Чи згодні ви з твердженням виконуючого обов’язки міністра енергетики Юрія Вітренка, що субсидії погано впливають на психіку?

Юрій Вітренко вважає, що субсидії пригнічують гідність громадян і погано впливають на їхню психіку. За його словами, коли люди отримують субсидії, це сигналізує їм про бідність. Як відомо, станом на січень субсидію отримують 3,1 мільйона домогосподарств, ще приблизно 1,8 мільйона сімей користуються пільгами при оплаті житлово-комунальних послуг. Українцям, які використовують електроенергію для опалення, також нададуть субсидію.

Image

Володимир Сонюк

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись