headerImage
Політична мапа

Лукашенко наказав прибрати меморіали в пам'ять про загиблих під час протестів, пославшись на «думку 99,99% мінчан»

Наталія Бойко

Білоруський лідер заявив, що квіти і стрічки занурюють городян в депресію та радикалізують суспільство

Невизнаний президент Білорусі Олександр Лукашенко наказав прибрати стихійний народний меморіал в пам’ять про мінчанина Романа Бондаренка, який помер після того, як його побили силовики під час акції протесту. Як заявив Лукашенко під час вчорашньої наради, меморіал – це спроба чинити психологічний вплив на людей, передає БЕЛТА.

«Людина, проходячи повз кладовище в чудовому, прекрасному Мінську, який у неї буде психологічний настрій, та ще й на тлі паніки від пандемії… Але що найнебезпечніше – почався процес радикалізації. Це вже всі відзначили. І ці пункти, двори стають, вже стали, місцем розборок. Хтось чіпляє профашистські стрічки, хтось, ненавидячи це, приходить їх зрізає. Починаються бійки», – зазначив він.

«Мінськ на кладовище перетворювати не можна! Така думка 99,9% мінчан. Тому меморіалів, про які постійно заявляють, як майбутнього громадянської війни в Мінську теж не буде», – проголосив Лукашенко.

Також самопроголошений президент нагадав учасникам наради про «інтриги» вороже налаштованих іноземних держав, які нібито інспірують протести в Білорусі. «Це задуми звідти – з Польщі, Литви та Америки. А, може бути, ще з інших (країн, – прим.). Ці інтриги передаються через наших втікачів, не буду також називати ці прізвища», – заявив він.

Нагадаємо, в понеділок, 16 листопада, Олександр Лукашенко заявив, що домовився з парламентом про передачу «70–80% повноважень президента», і закликав «не ламати Конституцію». 

Теги розділу

Беларусь
Білорусь
Лукашенко
протести
протесты
banner
Останні новини

Австрійське село, яке тисячу років називалося Fucking, з 1 січня змінить назву

27 листопада 2020 20:05


Через карантин в Україні на 54% збільшилася кількість повідомлень про домашнє насильство

27 листопада 2020 19:23


Міноборони: цьогоріч ВМС отримають понад 20 відремонтованих суден

27 листопада 2020 17:48


З жовтня в Україні стало більше на 1 740 машин із «зеленими» номерами

27 листопада 2020 17:26

Опитування
poll3x
13

голосів

Раунд 2/2

Залишилось 29 днів 21 година

Міністерство охорони здоров'я оновило стандарти госпіталізації хворих з COVID-19. На Вашу думку - це :

Тепер середня тяжкість захворювання буде визначатися при рівні сатурації (насичення крові киснем) у 92%, а не 93%, як зараз. Критерії, що визначають необхідність у госпіталізації: частота дихання – менше 10 або більше 30; сатурація – менше 92%; порушення свідомості; наявність низки супутніх захворювань.

Image

Павло Нера

0 коментарів


poll2x
9

голосів

Голосування

Залишилось 4 дні 21 година

Чи підтримуєте ви легалізацію медичного канабісу?

25 жовтня, в день місцевих виборів, було проведено всеукраїнське опитування, ініційоване Президентом України Володимиром Зеленським. Одне з п’яти питань стосувалося легалізації канабісу в медичних цілях. Згідно з результатами опитування, які охопили 74% підрахованих анкет, 64,8% українців підтримують легалізацію канабісу, 29,5% – проти.

Image

Ия Яновски

0 коментарів


poll3x
5

голосів

Голосування

Залишився 10 днів 21 година

Шоу «Міністр хворіє в прямому ефірі»: чи справді Максим Степанов проходить «шлях звичайного пацієнта»?

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов, який захворів на минулому тижні, пообіцяв у неділю пройти весь шлях «звичайного пацієнта», доповідаючи своїм фоловерам в соцмережі про кожен етап цього шляху. «Я планую пройти весь цей період, як звичайний пацієнт, фіксувати всі етапи й одразу, разом із командою Міністерства охорони здоров’я, шукати шляхи вирішення проблемних питань. Інформацією щодо свого «шляху пацієнта» я ділитимуся з вами щодня», – написав Степанов на своїй сторінці у «Фейсбуці». Детальніше – тут: https://iviche.com/news/koronavirus-ta-kabmin-v-sekretariati-zalyshylosia-tilky-dvoie-zdorovykh-stepanov-zrobyv-druhyy-krok-khvoroho

Image

Ия Яновски

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись