headerImage
Політична мапа

Лукашенко заявляє, що готовий віддати 70-80% своїх повноважень іншим державним структурам

Наталія Бойко

Невизнаний президент закликає «не ламати Конституцію»

ФОТО: БЕЛТА

Екс-президент Олександр Лукашенко, який захопив владу в Білорусі, стверджує, що домовився з парламентом про передачу більшої частини своїх президентських повноважень. Про це Лукашенко заявив під час сьогоднішньої наради, повідомляє БЕЛТА.

«Народ, суспільство хочуть змін, і вони замкнулися на Президенті та його повноваженнях. Як вихід з цього – зміни до Конституції. Ми недавно домовилися з керівництвом парламенту, що для того, щоб відсотків на 70-80% повноваження Президента передати парламенту, уряду, іншим структурам, Конституцію ламати не треба. Тому всі питання, які ви винесли на сотні сторінок Президенту, лежать в площині парламенту і уряду», – заявив він.

Читати також: У Білорусі за солідарність з протестуючими звільнили трьох артистів Національної опери

Водночас, як повідомляють білоруські ЗМІ, в країні тривають масові протести проти захоплення влади Олександром Лукашенком. Станом на 13:38 16 листопада в списках правозахисного центру «Вясна» міститься одна тисяча двісті сімдесят дев’ять прізвищ затриманих під час акцій протесту, що відбулись в неділю, 15 листопада. Затримання відбувалися в Мінську, Новогрудку, Вітебську, Гомелі та інших містах Білорусі.

Теги розділу

Беларусь
Білорусь
Лукашенко
протести
протесты
banner
Останні новини

Австрійське село, яке тисячу років називалося Fucking, з 1 січня змінить назву

27 листопада 2020 20:05


Через карантин в Україні на 54% збільшилася кількість повідомлень про домашнє насильство

27 листопада 2020 19:23


Міноборони: цьогоріч ВМС отримають понад 20 відремонтованих суден

27 листопада 2020 17:48


З жовтня в Україні стало більше на 1 740 машин із «зеленими» номерами

27 листопада 2020 17:26

Опитування
poll3x
13

голосів

Раунд 2/2

Залишилось 29 днів 22 години

Міністерство охорони здоров'я оновило стандарти госпіталізації хворих з COVID-19. На Вашу думку - це :

Тепер середня тяжкість захворювання буде визначатися при рівні сатурації (насичення крові киснем) у 92%, а не 93%, як зараз. Критерії, що визначають необхідність у госпіталізації: частота дихання – менше 10 або більше 30; сатурація – менше 92%; порушення свідомості; наявність низки супутніх захворювань.

Image

Павло Нера

0 коментарів


poll2x
9

голосів

Голосування

Залишилось 4 дні 22 години

Чи підтримуєте ви легалізацію медичного канабісу?

25 жовтня, в день місцевих виборів, було проведено всеукраїнське опитування, ініційоване Президентом України Володимиром Зеленським. Одне з п’яти питань стосувалося легалізації канабісу в медичних цілях. Згідно з результатами опитування, які охопили 74% підрахованих анкет, 64,8% українців підтримують легалізацію канабісу, 29,5% – проти.

Image

Ия Яновски

0 коментарів


poll3x
5

голосів

Голосування

Залишилось 10 днів 22 години

Шоу «Міністр хворіє в прямому ефірі»: чи справді Максим Степанов проходить «шлях звичайного пацієнта»?

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов, який захворів на минулому тижні, пообіцяв у неділю пройти весь шлях «звичайного пацієнта», доповідаючи своїм фоловерам в соцмережі про кожен етап цього шляху. «Я планую пройти весь цей період, як звичайний пацієнт, фіксувати всі етапи й одразу, разом із командою Міністерства охорони здоров’я, шукати шляхи вирішення проблемних питань. Інформацією щодо свого «шляху пацієнта» я ділитимуся з вами щодня», – написав Степанов на своїй сторінці у «Фейсбуці». Детальніше – тут: https://iviche.com/news/koronavirus-ta-kabmin-v-sekretariati-zalyshylosia-tilky-dvoie-zdorovykh-stepanov-zrobyv-druhyy-krok-khvoroho

Image

Ия Яновски

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись