headerImage
Наука і освіта

Львівський викладач, який показував студентам картинки з порно, покараний 2 місяцями відпустки за свій рахунок

Олег Приходько

Окрім того, викладач більше не зможе навчати за цією методикою

У грудні 2020 року з’ясувалось, що викладач університету «Львівська політехніка» додав в інтерфейс контрольної онлайн-роботи першокурсників картинки з порнографічним змістом.

Про особливості методики розповіла Наталія Кіндратів: «Уявіть собі: ви першокурсник, складаєте онлайн-контрольну з дискретної математики за допомогою програми, яку для цього розробив викладач. І от після відповіді на кожне (!) питання на екрані з’являється порнографічне зображення».

Викладач пояснював свою позицію так: «Є певна методика, яка була винайдена в Японії, що людина повинна навчатися із задоволенням, і ефект задоволення повинен бути присутнім у всіх позитивних діях».

Університет почав розслідування – у лютому керівниця пресслужби «Львівської політехніки» Наталія Павлишин повідомила порталу zaxid.net, що викладач покараний відстороненням від роботи на 2 місяці. Після цього він повернеться на роботу, однак не зможе викладати за цією методикою.

Офіційне формулювання ректорату щодо покарання викладача – «за використання неапробованих навчальних матеріалів».

Нагадаємо, у дитсадках Львова впроваджують сексуальну освіту з 5-річного віку.

 

Теги розділу

викладач
методика
покарання
bannerbannerbanner
Останні новини
Опитування
poll5x
30

голосів

Раунд 2/2

Залишився 1 день 8 годин

Чи погоджуєтеся ви з тим, що за образу поліцейського потрібно ввести покарання?

У Верховній Раді подали законопроєкт №5050, який передбачає покарання тих, хто ображає честь та гідність правоохоронця. Автори документу пропонують ввести покарання у вигляді грошового штрафу, виправних робіт чи навіть адміністративного арешту тим, хто зачепив гідність правоохоронця під час виконання ним службових обов’язків. Передбачається карати порушника штрафом у розмірі від восьми до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а це від 136 до 255 гривень.Або громадськими роботами від сорока до шістдесяти годин чи виправними роботами від одного до двох місяців з відрахуванням 20% заробітку. Максимальне покарання - адміністративний арешт на 15 діб.

Image

Володимир Сонюк

3 коментарі


poll5x
28

голосів

Раунд 2/2

Залишилось 2 дні 8 годин

Як ви ставитеся до намірів дружини Медведчука Оксани Марченко піти у велику політику?

Дружина кума Путіна – Медведчука – Оксана Марченко записала відео, в якому заявила, що у відповідь на запровадження санкцій щодо неї і її чоловіка йде в політику для «захисту українського народу». Марченко заявила, що досі «ніколи не прагнула в політику», але оскільки їй «не залишили вибору», то тепер вона вступає до партії «Опозиційна платформа – За життя», головою політради якої є Медведчук. Нагадаємо, що згідно декларації Медведчука Оксана Марченко має 19 годинників, понад 80 сумок відомих брендів, більше 70 шкіряних на хутрових пальто, а також 5 шуб серед яких соболина від Fendi вартістю кількасот тисяч євро.

Image

Володимир Сонюк

4 коментарі


poll5x
14

голосів

Раунд 2/2

Залишилось 8 днів 8 годин

Чи вірите ви у справедливість вироку громадському активісту Сергію Стерненку?

Приморський суд Одеси 23 лютого засудив Сергія Стерненка до 7 років і трьох місяців позбавлення волі з конфіскацією половини майна. Активіста вважають винним у викраденні Сергія Щербіча з метою розбою, заволодіння його грошима (300 гривень) та незаконному володінні вогнепальною зброєю. За словами самого Стерненка, Щербіч – тітушка і проросійський колаборант.Українців обурило рішення, тому у різних містах 23 лютого спалахнули масові протести на підтримку активіста. При цьому на Банкову киян не впускали правоохоронці. Через це між протестувальниками та силовиками сталися сутички.

Image

Володимир Сонюк

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись