headerImage
Суспільний інтерес

Майже 216 років на двох: найстаріші близнючки планети потрапили до Книги рекордів Гіннеса

Наталія Бойко

Японські сестри-близнята побили рекорд своїх співвітчизниць

ФОТО: dnews.bg

Сестри-близнята, які народилися в 1913 році на японському острові Седо, стали найстарішими з нині живих близнюків та потрапили до Книги рекордів Гіннеса. На момент фіксації рекорду сестрам виповнилося  по 107 років і 300 днів, повідомляє УНІАН.

Зараз Умено Суміяма і Коуме Кодама мешкають у будинках престарілих у різних частинах Японії. У зв’язку з карантинними обмеженнями сертифікати про рекорд їм надіслали поштою. Новий рекорд був приурочений до національного японського свята – Дня вшанування старших.

За словами рідних, сестри ставляться до свого віку з гумором. В Умено четверо дітей, у Коуме – троє.

Умено та Коуме побили попередній рекорд, поставлений їхніми співвітчизницями – сестрами-близнятами Кін і Джін, яким у 2000 році виповнилося 107 років і 175 днів. Кін померла в січні 2000 року, а Джін –у віці 108 років рік тому.

В Японії найвища в світі тривалість життя у світі, тому не дивно, що титул найстаршої жінки з тих, хто нині живе на планеті, також належить японці – 118-річній Кане Танака з острова Фукока. А ось найстаршим з нині живих чоловіків виявився пуерториканець – 112-річний Еміліо Флорес Маркес.

Читати також: Репродуктивний вік сучасних жінок збільшився на два роки

Абсолютний рекорд з довгожительства серед людей, які коли-небудь жили на планеті, належить француженці Жанні Кальман, яка прожила 122 роки і 164 дні. Серед чоловіків цей титул належить японцю Тітецу Ватанабе, який помер у віці 116 років і 54 днів.

ЯпонияЯпонія
Останні новини
Опитування
poll3x
33

голоси

Бліц

Голосування

Залишилось 15 днів 0 годин

Чи змінилося Ваше ставлення до президента В.Зеленського, коли «The Guardian» назвав його одним з головних світових корупціонерів...

Днями британський журнал «The Guardian» вийшов з обкладинкою, на якій зображені фото ряду світових лідерів, які, на думку журналістів-розслідувачів, є найбільшими власниками офшорних рахунків – фінансових інструментів для відмивання брудних грошей та приховування своїх доходів, отриманих нелегальним шляхом. Поруч з президентом Росії Путіним, президентом Азербайджану Алієвим та іншими авторитарними правителями зображено і президента України Володимира Зеленського. На підтвердження свого бачення журналісти приводять величезні масиви інформації (так звані Pandora papers – бумаги Пандори) про конкретні темні оборудки цих та сотень інших впливових людей світу, при цьму Зеленський переконливо постає як власник офшорних компаній, на які переводилися гроші від його бізнесу під вивіскою «Студія 95 квартал», а також – бізнес-партнер олгігарха Ігоря Коломойського. У тому числі – по відмиванню вкрадених з Приватбанку грошей.

Image

IViche Blitz

9 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 0 годин

Чи варті українські чоловіки звання "Батько-герой"?

У Верховній Раді за підписом 43 нардепів зареєстровано законопроєкт про присвоєння чоловікам почесного звання "Батько-герой". Цей статус може бути наданий чоловікам, які виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених. Крім того, на думку народних обранців, такий крок встановить гендерну рівність, адже чоловіки, також як і жінки, роблять чималий внесок у виховання дитини, але не мають за це почесного статусу та шани. Чи варті, на Ваш погляд, українські чоловіка того, щоб називатися Героями у вихованні дітей?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись