headerImage
Економіка

«Мене зарплата не тривожить»: Вітренко розповів, скільки отримує у «Нафтогазі»

Наталія Бойко

Однак розмір зарплати свого попередника голова компанії так і не озвучив

Місячна зарплата голови НАК «Нафтогаз України» Юрія Вітренка становить 50 тисяч гривень. Про це Вітренко розповів в інтерв’ю «Радіо Свобода», повідомляє УНІАН.

Водночас він відмовився однозначно відповісти на питання, чи становив річний оклад його попередника Андрія Коболєва понад 21 мільйон гривень.

Читати також: 13% українців не мають грошей на одяг, а 4% – на їжу

«Я не хочу зараз казати про якісь конкретні суми Коболєва. Чесно кажучи, навіть не пам’ятаю. Мене особисто зарплата не тривожить. Але загальна сума, яку він отримав після звільнення… Він отримав реальні гроші. Прийшов до банку відповідно і отримав всі гроші. Хоча створив враження у журналістів, що він гроші не отримував. Це окрема така ситуація», – сказав Вітренко.

Також голова «Нафтогазу» засудив дії Наглядової ради, яка так і не звітувала про багатомільйонні премії для працівників компанії за 2020 рік. Як заявив Вітренко, це порушує правила.

Теги розділу

зарплата
Нафтогаз
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 6 днів 19 годин

Чи введуть в Україні третій локдаун?

З початком осені крива захворюваності на COVID-19 в Україні невпинно повзе до гори – за останні дні лікарі щодня фіксують тисячі осіб, які захворіли на небезпечну недугу. Тобто добовий показник захворюваності тепер став одним з найбільших з середини травня, а чотири регіони мають шанси відразу перескочити з «зеленої» до «червоної» зони карантину. Як, на Вашу думку, чи оголосять невдовзі за таких обставин в Україні третій локдаун?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись