headerImage
Суспільний інтерес

Мільйони юанів шкоди: Китаєм розгулює стадо диких слонів (ВІДЕО)

Наталія Бойко

За 15 місяців тварини встигли пройти близько 500 км

ФОТО: Reuters

Стадо з 15 диких слонів, яке вже більше року розгулює територією Китаю, з’їло і витоптало посіви на мільйони юанів, повідомляє BBC.

Тварини організовано вирушили з рідних місць на південному заході Китаю ще 15 місяців тому і пройшли вже близько 500 км, забрідаючи до сіл і навіть до великих міст, включаючи шестимільйонне місто Куньмін.

За час свого походу стадо, яке складається з 12 дорослих азіатських слонів і 3 слоненят, вже з’їло і витоптало посіви на мільйони юанів, пошкодило декілька будівель і налякало чимало місцевих жителів, просовуючи хоботи в двері та вікна будинків. 8 червня китайські ЗМІ опублікували світлини слонів, які прилягли поспати в лісі після сильного дощу.

Як повідомляє китайський телеканал CGTN, влада провінції Юннань, по якій подорожують слони, задіяла 14 дронів та близько 500 людей, які стежать за стадом, перекривають дороги на його шляху і намагаються скерувати слонів на південний захід, назад додому.

Донедавна ці спроби не мали успіху, однак зараз стадо, схоже, нарешті повернуло в бік рідної домівки: передбачається, що вона у них розташована в заповіднику Мен’янцзи в регіоні Сішуанбань на кордоні з Лаосом та М’янмою.

Читати також: 64 статуетки слонів спричинили паніку серед жителів англійського містечка

Загалом у Китаї налічується близько 300 азіатських (індійських) слонів, і більшість з них мешкає в провінції Юннань. За словами вчених, настільки далеко від звичних місць проживання юннаньські слони ще не подорожували.

Чому слони вирішили вдатися до такої безпрецедентної подорожі – залишається загадкою. Деякі фахівці припускають, що винуватець – недосвідчений ватажок, який повів стадо в неправильному напрямку, інші вважають, що слони з якихось причин вирушили шукати нове місце проживання.

Теги розділу

животные
Китай
тварини
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 2 дні 18 годин

Чи захистить вступ до НАТО Україну від Росії?

Саміт НАТО схвалили комюніке, яким Україні дали зрозуміти, як і у 2008 році, що вона стане членом Альянсу, а План дій щодо членства буде невід’ємною частиною цього процесу. «Якщо врахувати контекст, це дуже добра для нас декларація. Але я завжди чесно говорю партнерам, що за добрими деклараціями мають йти добрі дії. І найкраща така дія - надання Україні ПДЧ у 2022 році», - висловився про рішення лідерів країн-членів НАТО міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. На Ваш погляд, якщо Україна колись, нарешті, стане повноправним членом Північноатлантичного альянсу, чи захистить це її від дій Росії?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 18 годин

Почему мы проигрываем в футбол?

Украинские болельщики в печали-национальная команда в отборочном туре "Евро-2020" сдала игру австрийцам и, похоже, теперь имеет все шансы с треском вылететь из престижного турнира. На Ваш взгляд, почему украинские спортсмены в последние годы не в состоянии покорить футбольный Олимп, а топчатся у его подножия?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись