headerImage
Економіка

Мін’юст продав близько сорока нафтобаз «ПриватБанку»

Антон Годенко

Фінустанова отримала від продажу майже 50 мільйонів прибутку

Ілюстративне фото/tsn.ua

«ПриватБанк» продав через електронний аукціон OpenMarket Державного підприємства «СЕТАМ» Міністерства юстиції України 38 нафтобаз на загальну суму 160 788 158 гривень. Про це повідомляє пресслужба Мін’юсту.

Як зазначили у відомстві, сума додатково зароблених коштів для банку в результаті аукціонів склала 48 164 668 гривень.

Найдорожче була продана нафтобаза у Львівській області, с. Мостиська Друга. Ціна за неї за результатами продажу склала 31 920 млн гривень.

А нафтобаза з найбільшим зростанням ціни (620%) була продана за 21 858 007 грн, вона знаходиться в Житомирській області, місті Коростень.

За словами генерального директора ДП «СЕТАМ» Олександра Мамро, всього за час співпраці з Міністерством для фінустанови було проведено торги, на яких продано 468 лотів та зароблено 750 млн гривень. Таким чином «ПриватБанк» став другою установою за сумою продажів лотів.

Нагадаємо, нещодавно Державне підприємство «СЕТАМ» Міністерства юстиції України продало за понад 300 млн грн арештований приватним виконавцем майновий комплекс площею 6 715,8 кв. м будинок готелю Військово-Микільського монастиря.

 

 

Теги розділу

аукціон
нафтобаза
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 2 дні 18 годин

Чи захистить вступ до НАТО Україну від Росії?

Саміт НАТО схвалили комюніке, яким Україні дали зрозуміти, як і у 2008 році, що вона стане членом Альянсу, а План дій щодо членства буде невід’ємною частиною цього процесу. «Якщо врахувати контекст, це дуже добра для нас декларація. Але я завжди чесно говорю партнерам, що за добрими деклараціями мають йти добрі дії. І найкраща така дія - надання Україні ПДЧ у 2022 році», - висловився про рішення лідерів країн-членів НАТО міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. На Ваш погляд, якщо Україна колись, нарешті, стане повноправним членом Північноатлантичного альянсу, чи захистить це її від дій Росії?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 18 годин

Почему мы проигрываем в футбол?

Украинские болельщики в печали-национальная команда в отборочном туре "Евро-2020" сдала игру австрийцам и, похоже, теперь имеет все шансы с треском вылететь из престижного турнира. На Ваш взгляд, почему украинские спортсмены в последние годы не в состоянии покорить футбольный Олимп, а топчатся у его подножия?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись