headerImage
Економіка

МОЗ планує щомісяця повідомляти пацієнтам, скільки бюджетних коштів було витрачено на їхнє лікування

Наталія Бойко

Таким чином громадяни мають переконатися, що недарма платять податки

Міністерство охорони здоров’я планує налагодити систему надання меддопомоги так, щоб після прийому у лікаря кожному пацієнту надходило повідомлення про те, скільки державних коштів було на це витрачено. Про це заявив в ефірі «Радіо Свобода» очільник МОЗ Віктор Ляшко.

«Для того, щоб була офіційна звітність вся і Національна служба здоров’я здійснила платежі, потрібно кожен прийом хворого внести в електронну систему охорони здоров’я. Ми зараз розглядаємо ще систему пост-чеків. Тобто, коли людина звернулася або до сімейного лікаря, або в госпіталь, їй наприкінці місяця прийде на телефон смс, що ваше звернення коштувало для держави стільки-то коштів, які держава оплатила», – пояснив він.

За словами міністра, таким чином громадянин розумітиме, що саме покриває держава і які вона страхує ризики для здоров’я людини, яка чесно сплачує податки.

Нагадаємо, минулої неділі в Україні було зафіксовано рекордну кількість дзвінків у «швидку».

МинздравМОЗналогиподатки
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишився 1 день 5 годин

Що стоїть за "Вовиною тисячею"?

Президент України Володимир Зеленський 14 листопада зробив чергову "доленосну" заяву: мовляв, кожен українець, який пройшов повний курс вакцинації від COVID-19, отримає від держави по 1 тисячі гривень "на концерти, фітнес, перельоти". Ця "прогресивна" акція має стартувати з 19 грудня. Часу залишилося обмаль. Отже у КМУ зараз новий головний біль-розробити механізм, щоб задовільнити кожного "сумлінного" президентською "милістю". Що, на Ваш погляд, стоїть за такою щедрою акцією?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


Голосування

Залишилось 5 днів 5 годин

Чи можливий в Україні держпереворот?

Президент України Володимир Зеленський на пресконференції 26 листопада заявив, що, за наявною у нього інформацією, група осіб готує державний переворот у країні на початку грудня. Чи вірите Ви, що в Україні можуть відбутися такі події?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись