headerImage
Культурний простір

На честь свого 74-річчя Елтон Джон опублікував шість маловідомих пісень (ВІДЕО)

Наталія Бойко

Пісні будуть додані до цифрової версії збірки Elton: Jewel Box

25 березня, в день свого 74-річчя британський виконавець і композитор Елтон Джон зробив своїм шанувальникам подарунок, опублікувавши рідкісні записи своїх ранніх пісень, повідомляє НВ.

Загалом співак оприлюднив у цифровому форматі шість треків, включаючи пісню Scarecrow, з якої в 1967 році почалася легендарна співпраця Елтона Джона з поетом-піснярем Берні Топіном.

«Scarecrow завжди займатиме особливе місце в моєму серці, і я знаю, що Берні відчуває те ж саме. Це пісня, з якої все почалося», – заявив Джон.

Читати також: Від Євробачення-2021 відмовилися 10 країн, які раніше брали в ньому участь

Крім Scarecrow, Елтон Джон також опублікував треки Holiday Inn, Keep It a Mystery, Smokestack Children, Two of a Kind і Conquer the Sun. Всі шість пісень будуть додані до цифрової версії збірки Elton: Jewel Box, яка вперше вийшла в листопаді 2020 року і містить понад 100 рідкісних треків з 1965 по 2019 рік.

Останні новини
Опитування
poll2x
52

голоси

Бліц

Голосування

Залишився 1 день 19 годин

Чи вірите ви у обіцянки влади подолати пандемію в Україні до кінця 2021 року?

Очільник Міністерства охорони здоров'я України сподівається, що країні вдасться подолати коронавірусне захворювання до кінця 2021 року. Про це чиновник заявив на урядовому засіданні 7 квітня. "Нам потрібно переконати 70% дорослого населення України прийти до пунктів щеплення і зробити його ... Я впевнений, що нам вдасться це зробити, вдасться переконати, і вдасться повністю подолати коронавірусну хворобу в нашій країні до кінця 2021 року", — сказав Максим Степанов. При цьому станом на 7.04.2021 року перше щеплення в Країні отримали усього 320 тисяч осіб, друге щеплення – 2 особи. Наразі точних відомостей про те, коли, в якому обсязі і якими саме вакцинами буде забезпечене населення, немає. Хоча прем’єр-міністр Шмигаль заявляє про наявність контрактів, що можуть забезпечити щепленнями 50 відсотків населення. Профільний міністр малює райдужні перспективи: «Це майже 6 млн щеплень на місяць або 270 тисяч щеплень на добу без вихідних. Чи можемо ми це зробити? Так». Ви вірите у спроможність чинної влади ефективно провести кампанію з вакцинації населення?

Image

IViche Blitz

3 коментарі


poll5x
9

голосів

Голосування

Залишилось 19 годин

Чи дотримуєтеся Ви правил Великого посту?

Великий піст - найголовніший і найсуворіший пост для християн. Його дата кожного року змінюється, але триває він все одно - 40 днів. Відразу після закінчення посту християни відзначають велике свято - Великдень. Цього року Великий піст розпочався 15 березня і триватиме до 1 травня включно. Чи дотримуєтеся Ви канонів та звичаїв Великого посту?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


poll3x
7

голосів

Раунд 1/2

Залишився 3 дні 19 годин

Чи підтримуєте ви рішення Мін'юсту автоматичного арешту рахунків будь-яких боржників, зокрема, за комунальні послуги?

23 березня Мін'юст видав наказ, згідно якого арештувати рахунки громадян зможуть через борги зі сплати «комуналки», тіла кредиту або відсотків, аліментів або несплати штрафів за порушення правил дорожнього руху.Банки за поданням державного чи приватного виконавця арештовуватимуть рахунки боржника. Гроші спишуть та перерахують на рахунки органу державної виконавчої служби або приватного виконавця. Далі гроші потраплять до стягувачів.

Image

Володимир Сонюк

1 коментар


banner

Поширити:

Вам може сподобатись