headerImage
Суспільний інтерес

На початку весни кількість європейців, які померли від коронавірусу, може досягти 2,2 млн, – ВООЗ

Наталія Бойко

Загальна кількість смертей від COVID-19 вже перевищила 1,5 млн

За оцінками ВООЗ, до березня 2022 року кількість померлих від COVID-19 у Європі може сягнути 2,2 мільйона. Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на The Guardian.

Наразі щоденна смертність від коронавірусу в європейських країнах удвічі перевищила відповідні показники за вересень і коливається в районі 4 200. Загальна кількість смертей від коронавірусної хвороби вже перевищила 1,5 млн осіб.

Читати також: Обіцяну тисячу гривень можуть отримати всі вакциновані українці без винятку, – Шмигаль

У ВООЗ називають ситуацію «дуже серйозною» і прогнозують високе або критичне навантаження на медичну систему у 25 із 53 країн Європи.

ВОЗВООЗкоронавирускоронавіруссмертністьсмертность
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишився 1 день 5 годин

Що стоїть за "Вовиною тисячею"?

Президент України Володимир Зеленський 14 листопада зробив чергову "доленосну" заяву: мовляв, кожен українець, який пройшов повний курс вакцинації від COVID-19, отримає від держави по 1 тисячі гривень "на концерти, фітнес, перельоти". Ця "прогресивна" акція має стартувати з 19 грудня. Часу залишилося обмаль. Отже у КМУ зараз новий головний біль-розробити механізм, щоб задовільнити кожного "сумлінного" президентською "милістю". Що, на Ваш погляд, стоїть за такою щедрою акцією?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


Голосування

Залишилось 5 днів 5 годин

Чи можливий в Україні держпереворот?

Президент України Володимир Зеленський на пресконференції 26 листопада заявив, що, за наявною у нього інформацією, група осіб готує державний переворот у країні на початку грудня. Чи вірите Ви, що в Україні можуть відбутися такі події?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись