headerImage
Культурний простір

Названо п’ять популярних способів подорожей Україною

Антон Годенко

Більшість українців віддає перевагу залізничному транспорту

Впродовж минулого року українці обирали п’ять найбільш доступних і зручних способи подорожей Україною. Такі дані дослідження громадської думки оприлюднює пресслужба АТ «Укрзалізниця».

За результатами опитування виявилося, що залізничний транспорт – найпопулярніший вид транспорту серед громадян, адже при плануванні поїздок країною саме його розглядають 82% українців. При цьому подорожує поїздом половина респондентів – 52%, декілька разів на рік, а відпочинок — основна мета подорожей в Україні. Цікаво, що найбільшою популярністю серед користувачів Укрзалізниці користуються такі типи вагона, як плацкарт (47%) та купе (40%) відповідно.

Наступними затребуваними видами транспортну стали автобуси – ними користується 42 % опитаних мандрівників та власний автомобіль – 36 %. Подорож методом каршерінгу обрали 23 % респондентів, а внутрішню авіацію літає 6% громадян.

Опитування проводилося на замовлення «УЗ» на партнерській безоплатній основі агентством 4Service серед близько 2 тисяч респондентів методом анонімного онлайн-опитування.

Нагадаємо, за результатами соціологічного опитування, у разі можливості обирати між країнами Центральної Європи для подорожі та відпочинку українці частіше надають перевагу Німеччині (67,5%), Австрії (64%) та Чехії (63%).

опитуванняопросподорожіпутешествияУЗ
Останні новини
Опитування
poll3x
34

голоси

Бліц

Голосування

Залишилось 23 години

На вашу думку чи повинен суд заарештувати Петра Порошенка за вчинення державної зради?

Петро Порошенко повернувся до України. Сьогодні о 11 годині дня повинен відбутись суд, щодо вчинення Петром Порошенком державної зради.

Image

IViche Blitz

5 коментарів


poll3x
8

голосів

Бліц

Голосування

Залишився 2 дні 23 години

Чи вважаєте ви недотриманням своїх обіцянок президентом Зеленським те, що суд відпустив Петра Порошенка?

Сьогодні Печерський районний суд Києва відпустив народного депутата Петра Порошенка під особисте зобов'язання.

Image

IViche Blitz

0 коментарів


Голосування

Залишилось 5 днів 23 години

Чи надійно захищені ваші персональні дані?

У соцмережах з'явилась інформація про те, що невідомі зламали та виставили на продаж персональні дані 13,5 мільйонів українців із додатку “Дія”. У свою чергу Міністерство цифрової трансформації спростувало ці чутки. Чи надійно, на Вашу думку, захищені ваші персональні дані, які Ви довірили на зберігання державним органам?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись