headerImage
Суспільний інтерес

Олімпійський Токіо поставив рекорд захворюваності на COVID-19

Наталія Бойко

Кількість нових випадків – 2 848 за добу

ФОТО: dailysabah.com

У Токіо, де зараз триває Олімпіада-2020, зафіксований новий спалах коронавірусу, повідомляє «РБК-Україна» з посиланням на NHK.

В японській столиці виявлено рекордну кількість нових захворювань на COVID-19 – 2 848 випадків за добу. Семеро хворих безпосередньо пов’язані з Олімпійськими іграми, серед них – двоє спортсменів. Загальна кількість випадків коронавірусу на Олімпіаді з початку цього місяця склала 155 осіб.

Читати також: Одна з країн відмовилася посилати своїх спортсменів на Олімпіаду в Токіо

Попередній коронавірусний антирекорд був зафіксований в Токіо 7 січня – 2 520 хворих, йдеться в повідомленні.

коронавирускоронавірусОлимпиадаОлімпіадаЯпонияЯпонія
Опитування

Голосування

Залишилось 23 дні 10 годин

🎄 Як ви святкуєте Різдво та Новий рік під час війни?

Свята у воєнний час мають інше емоційне забарвлення — для когось це момент надії та молитви, для інших — спроба відновити відчуття нормальності. Розкажіть, як змінилось ваше святкування у ці роки.

Image

IViche Blitz

0 коментарів


Поширити:

Вам може сподобатись