headerImage
Суспільний інтерес

ОПУ: в Україні привласнили п’ять мільйонів гектарів сільгоспугідь

Антон Годенко

Кількість вкраденої землі дорівнює території двох Кримів

В Україні за час дії заборони на продаж землі сільськогосподарського призначення було незаконно присвоєно близько 5 млн га державних угідь, а всередині країни утворився тіньовий ринок обігу землі без сплати податків, офіційного працевлаштування та соціальних гарантій для людей. Як повідомляє пресслужба Офісу Президента України, про це заявив глава держави Володимир Зеленський під час виступу на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Земля».

За словами Зеленського, за останні 20 років з боку української влади для реалізації земельної реформи не було зроблено нічого.

Президент зазначив, що за час дії мораторію на продаж сільськогосподарської землі померли майже 1 мільйон землевласників, а вартість гектара сільгоспземлі стала найнижчою у Європі.

Глава держави також зауважив, що за роки мораторію було незаконно привласнено стільки землі, скільки за площею дорівнює території майже двох півостровів Крим, який окупувала Росія.

Нагадаємо, ціна оренди сільськогосподарської землі в Україні зросла у 2020 році на 6,5% і тепер середня вартість гектара складає 3 378 грн за гектар.

ЗемляОПУ
Опитування
poll5x
10

голосів

Голосування

Залишилось 26 днів 15 годин

Наскільки якісною та доступною є медицина у вашому населеному пункті?

Під час війни багато закладів охорони здоров’я зазнали руйнувань. Як ви оцінюєте доступність та якість медичних послуг там, де ви живете?

Image

IViche Blitz

0 коментарів


Поширити:

Вам може сподобатись