headerImage
Суспільний інтерес

Парламент позбавив військовослужбовців мільярдів на доплати до зарплати

Антон Годенко

У Міноборони сподіваються, що депутати виправлять помилку

Прийнятий Верховною Радою державний бюджет на 2021-й рік, не врахував додаткову потребу у сумі 5,7 млрд грн для грошового забезпечення військовослужбовців. Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони України.

Як зазначили в оборонному відомстві, ці кошти були необхідні для проведення у повному обсязі одноразових обов’язкових видів виплат, виплати додаткової винагороди, запроваджених 29 липня 2020 року постановою Кабінету Міністрів України № 741, інших додаткових виплат військовослужбовцям ЗСУ, передбачених законодавством.

Враховуючи це, у міністерстві висловили сподівання на найскоріший перегляд народними депутатами бюджету для Міноборони, що дасть можливість якнайшвидше профінансувати всі передбачені законодавством види виплат військовослужбовцям у повному обсязі.

При цьому в МОУ зауважили, що під час роботи над бюджетом поточного року Міноборони неодноразово виходило з обґрунтуванням необхідності збільшення фінансування потреб Збройних Сил.

Водночас у профільному міністерстві наголосили, що щомісячне грошове забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України протягом поточного року виплачується у повному обсязі у всіх військових частинах.

Нагадаємо, за даними соціологічного опитування, 42,4% опитаних українців відповіли, що досить давно не отримували підвищення заробітної плати, при цьому 74,1% опитаних спеціалістів зазначили, що не задоволені рівнем своєї заробітної плати.

Теги розділу

військовослужбовці
военнослужащие
гроші
деньги
Минобороны
Міноборони
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 6 днів 18 годин

Чи введуть в Україні третій локдаун?

З початком осені крива захворюваності на COVID-19 в Україні невпинно повзе до гори – за останні дні лікарі щодня фіксують тисячі осіб, які захворіли на небезпечну недугу. Тобто добовий показник захворюваності тепер став одним з найбільших з середини травня, а чотири регіони мають шанси відразу перескочити з «зеленої» до «червоної» зони карантину. Як, на Вашу думку, чи оголосять невдовзі за таких обставин в Україні третій локдаун?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись