headerImage
Економіка

Пасажиропотік в аеропорту «Бориспіль» впав за рік на дві третини

Наталія Бойко

У грудні 2020 року аеропорт перевіз лише 323 690 пасажирів

Пасажиропотік міжнародного аеропорту Бориспіль за 2020 рік склав 5 157 848 осіб, повідомляє Центр транспортних стратегій.

Це на 66% менше, ніж у 2019 році, коли аеропорт перевіз за рік 15 260 281 пасажира. Зокрема, в грудні 2020 року послугами ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» скористалося 323 690 пасажирів – на 69,3% менше, ніж в грудні 2019 року.

Регулярними рейсами було перевезено 3 172 170 осіб (-73% порівняно з 2019 роком), нерегулярними – 1 985 678 (-46%).

Читати також: Коронавірус відкинув туристичну привабливість Києва на 10-річчя назад

Найсильніше знизилася кількість трансферних пасажирів: за 2020 рік їх кількість зменшилася на 85,7% порівняно з показником аналогічного періоду 2019 року і склала лише 463 856 осіб. За останній місяць 2020 року «Бориспіль» обслужив 15 118 транзитних пасажирів (-91,3%).

Теги розділу

авиа
авіа
аеропорт
аэропорт
banner
Останні новини
Опитування
poll5x
9

голосів

Раунд 2/2

Залишився 1 день 13 годин

Чи отримає Україна антидот від COVID найближчим часом?

Від учора у країнах Євросоюзу почалася вакцинація населення від коронавірусу. При цьому днем раніше кожна з них незалежно від кількості власного населення отримала однакову партію вакцини – до 9 750 доз. Як передбачається, на першому етапі вкацинації кожна з 27 країн Євросоюзу зможе «привити» близько 5 тисяч чоловік, а масова вакцинація, як очікується, зможе розпочатися лише наступної весни. В Україні чиновники ледь не всіх рангів навберебій намагаються запевнити українців у тому, що перемовини із зарубіжними партнерами щодо отримання заповітної вакцини тривають у конструктивному ключі, і вона ось-ось перетне державні кордони. У Мінздраві наголошують, що для вакцинації від коронавірусу вже у першому кварталі наступного року Україні знадобиться близько 40 мільйонів доз вакцини для 23 мільйонів населення, а для закупівлі рятівної вакцини в бюджеті країни вже передбачено 2,6 мільярда гривень. Чи вірите Ви, що Україна отримає антидот від COVID у найближчий час?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


poll5x
7

голосів

Голосування

Залишилось 13 годин

У чому секрет статистики про помітне зменшення захворюваності коронавірусом в Україні?

В Україні різко – більше, ніж вдвічі - скоротилася кількість тих, хто захворів на коронавірус. Наприкінці листопада 2020 року статистика била рекорди у понад 16 тисяч випадків за добу. А вже у другій половині грудня кількість захворюваності кількість знизилася до 5-8 тисяч, у середині січня – до 3-4 тисяч. Хоча при цьому досить високим залишається показник смертності від недуги – понад сто чоловік на день. В уряді вважають, що це наслідок карантину вихідного дня. Але при цьому чиновники говорять про необхідність продовження жорсткого карантину. Натомість експерти вважають, що зменшення виявлених випадків напряму пов'язане зі зменшенням обсягів тестування та затримками із потраплянням даних до статистичних звітів.

Image

Володимир Сонюк

0 коментарів


poll5x
6

голосів

Голосування

Залишилось 5 днів 13 годин

Чи згодні ви з твердженням виконуючого обов’язки міністра енергетики Юрія Вітренка, що субсидії погано впливають на психіку?

Юрій Вітренко вважає, що субсидії пригнічують гідність громадян і погано впливають на їхню психіку. За його словами, коли люди отримують субсидії, це сигналізує їм про бідність. Як відомо, станом на січень субсидію отримують 3,1 мільйона домогосподарств, ще приблизно 1,8 мільйона сімей користуються пільгами при оплаті житлово-комунальних послуг. Українцям, які використовують електроенергію для опалення, також нададуть субсидію.

Image

Володимир Сонюк

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись