headerImage
Суспільний інтерес

Переважна більшість українців виступає за референдум по продажу землі

Антон Годенко

Громадяни проти введення в Україні ринку землі

Рішення про введення в Україні ринку купівлі/продажу земель сільськогосподарського призначення, має прийматися на всеукраїнському референдумі. Такі дані дослідження громадської думки наводить Соціологічна група «Рейтинг».

За результатами опитування 77% респондентів виступають за обов’язкове проведення «земельного» референдуму, 16% – не підтримують такої ініціативи. При цьому 58% опитаних однозначно готові взяти участь у такому референдумі, 17% – скоріше б взяли участь, 20% – не взяли б участі.

Разом з тим 64% з тих, хто взяв би учать у такому референдумі і визначився з відповіддю, проголосували б проти введення в Україні ринку купівлі/продажу земель сільськогосподарського призначення, а 36% – підтримали б цю ініціативу.

У той же час 79% опитаних виступають проти надання іноземцям права купувати в Україні землі сільськогосподарського призначення. Підтримують таку ініціативу лише 15%.

Слід також зазначити, що про відкриття ринку купівлі/продажу землі сільськогосподарського призначення з 1 липня 2021 року знають дві третини опитаних (46% – багато чули про це, 32% – щось чули). 22% нічого про це не знають. Останніх більше серед молодих респондентів, жителів міст, і тих, хто не має земельного паю.

Опитування проводилося 23–27 квітня 2021 року. Методом особистого інтерв’ю було опитано 2 000 осіб віком від 18 років і старше у всіх областях, крім тимчасово окупованих окремих територій Донецької та Луганської областей, а також АР Крим. Статистична похибка становить не більше 2,2%.

Нагадаємо, за результатами соцопитування було встановлено, що 23% дорослого населення України хочуть змінити країну проживання, а 77% – ні.

 

Теги розділу

Земля
продаж
референдум
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 2 дні 17 годин

Чи захистить вступ до НАТО Україну від Росії?

Саміт НАТО схвалили комюніке, яким Україні дали зрозуміти, як і у 2008 році, що вона стане членом Альянсу, а План дій щодо членства буде невід’ємною частиною цього процесу. «Якщо врахувати контекст, це дуже добра для нас декларація. Але я завжди чесно говорю партнерам, що за добрими деклараціями мають йти добрі дії. І найкраща така дія - надання Україні ПДЧ у 2022 році», - висловився про рішення лідерів країн-членів НАТО міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. На Ваш погляд, якщо Україна колись, нарешті, стане повноправним членом Північноатлантичного альянсу, чи захистить це її від дій Росії?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 17 годин

Почему мы проигрываем в футбол?

Украинские болельщики в печали-национальная команда в отборочном туре "Евро-2020" сдала игру австрийцам и, похоже, теперь имеет все шансы с треском вылететь из престижного турнира. На Ваш взгляд, почему украинские спортсмены в последние годы не в состоянии покорить футбольный Олимп, а топчатся у его подножия?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись